Спорт - сторінка 5

Де Дзерби прокомментировал свой дебют в Лиге чемпионов

• 2021-08-03 23:42:08
  • перегляди: 0

«Шахтер» в первом матче 3-го раунда квалификации Лиги чемпионов обыграл «Генк» со счетом 2:1. Результат прокомментировал тренер Роберто Де Дзерби. «Переполняют эмоции, но я стараюсь на этом не концентрироваться, ведь впереди много матчей, в которых нужно побеждать». «Что касается отсутствия Степаненко в старте, то мне нужно было больше скорости, но я доволен тем, как Тарас вышел на замену. Как и Аланом Патриком. Есть Тете, Антонио и другие. Все вместе играть не могут одновременно». «Возможно, в первом тайме мы не создали много моментов и пропустили, но, в целом, я доволен тем, как мы провели матч», - сказал Де Дзерби.

"Шахтер" обыграл бельгийский "Генк" со счетом 2:1 на выезде

• 2021-08-03 23:39:10

Футбольный клуб "Шахтер" (Донецк) обыграл со счетом 2:1 в первом матче третьего раунда квалификации Лиги чемпионов УЕФА команду "Генк"(Генк, Бельгия). Об этом сообщает издание "Новое время", передают Українські Новини.

Несмотря на сопротивление соперника, "горнякам" удалось не только сравнять счет, но и выйти вперед и одержать волевую победу. Первый гол в конце первого тайма забил Онуачу, рост которого составляет более двух метров, после навеса Ито.

При этом у "Шахтера" был шанс первым открыть счет, когда на 25-й минуте Педриньо отдал пас Соломону, а тот пробил в ближний угол. Голкиперу "Генка" удалось справиться с таким ударом. Поговорка: "Не забиваешь ты, забивают тебе" полностью подтвердилась в этом случае.

Во втором тайме удача улыбнулась "Шахтеру". Педриньо заработал пенальти, реализовать которое позволил Тете. После такого успеха "горняки" на 81-й минуте закрепили успех. Марлос сумел отдать хороший пас на Исмаили, тот, в свою очередь, сделал прострел, а замкнуть передачу и завершить ее забитым в ворота мячом удалось Алану Патрику.

За оставшееся до свистка время "Генк" старался приблизиться к равному счету, но футболистам не удалось забить гол, несмотря на попытки. Таким образом "Шахтер" одержал победу перед ответным матчем, который пройдет в Киеве 10 августа.

Как сообщали Українські Новини, экс-игрок донецкого "Шахтера" Фред, который перебрался в Англию и выступает за "Манчестер Юнайтед", рассказал о проявлениях расизма.

Нефтчі та ХІК розійшлися миром в першій грі 3-го раунду відбору ЛЄ

Майже годину ігрового часу гравці Нефтчі та ХІКу не могли розпечатати ворота один одного. Стартові нулі розміняли господарі, але через 6 хвилин в рахунку вели вже гості, які відповіли на пропущений гол двома влучними ударами.

Втім, останнє слово у грі залишилося за азербайджанцями - нічия 2: .

12 серпня на полі ХІКа суперники завершать з'ясування стосунків.

Ліга Європи

3-й кваліфікаційний раунд. Перший матч

Нефтчі (Азербайджан) - ХІК (Фінляндія) - 2:2

Голи: Бургін, 59 (1:0). Ріскі, 61 (1:1). Жаір, 65 (1:2). Махмудов, 80 (2:2).

Футбол. Вольова перемога «Шахтаря» в гостях

• 2021-08-03 23:36:11

Ліга чемпіонів. Третій відбірний раунд. Перший матч. 3 серпня.

«Генк» (Бельгія) – «Шахтар» (Україна, Донецьк). 1:2. Голи: Онуачу, 39, Тете, 63 (п), Патрік, 81.

«Генк»: Вандервоордт, Муньос, Садік, Лукумі, Артеага, Ндайішіміє (Торстведд, 67), Гейнен, Грошовський (Ейтінг, 83), Бонгонда, Онуачу (Дессерс, 82), Іто. Тренер – Джон ван ден Бром.

«Шахтар»: Трубін, Додо, Марлон, Вітао, Матвієнко (Марлос, 64), Маркос (Степаненко, 73), Педріньо, Тете (Ісмаїлі, 64), Майкон, Соломон (Патрік, 46), Траоре (Дентіньо, 86). Тренер – Роберто Де Дзербі.

Рефері – Тасос Сідіропулос (Греція).

Генк. «Лімінус Арена». 7 000 глядачів. 18 градусів.

Траоре на вістрі атаки «Шахтаря»

Непростий суперник дістався «гірникам» – добре вкомплектована і відмінно вишколена команда. Хоча протягом першого тайму ініціативою володів «Шахтар», намагався створити гостроту біля воріт опонента. Але забили господарі – активний Іто зробив передачу з правого флангу. Вітао програв боротьбу Онуачу. І той результативно зіграв головою на випередження.

На жаль, травму отримав Соломон. І його після перерви замінив Патрік.

«Гірники» продовжували активні дії, але щоразу зволікали із завершальним ударом. Однак їхня активність зрештою була винагороджена. Проти Педріньо в карному майданчику порушив правило надто гарячий колумбієць Муньос. І Тете реалізував пенальті.

Після цього донеччани віддали ініціативу супернику і діяли на контратаках. Одна з них принесла успіх «Шахтареві», котрий продемонстрував клас. Марлос виконав шикарну діагональну передачу на дальню стійку. Там Ісмаїлі, випередивши Муньйоса, виконав передачу в дотик вздовж воротарського майданчика, котру ефектно замкнув Патрік. Стало очевидно, що Де Дзербі зробив своєчасні і корисні заміни.

У кінцівці зустрічі господарі, не шкодуючи сил, намагалися врятував ати матч. Але їхні потуги були марні.

Матч увідповідь відбудеться 10 серпня на НСК «Олімпійський» у Києві.

Фото ФК «Шахтар».

ГІК та Нефтчі не виявили сильнішого в кваліфікації Ліги Європи

• 2021-08-03 23:33:11

У рамках першого матчу третього раунду кваліфікації Ліги Європи фінський ГІК та азербайджанський Нефтчі зіграли внічию.Поєдинок завершився з рахунком 2:2.Ліга ЄвропиКваліфікація, 3-й раунд3 серпняНефтчі - ГІК 2:2 (0:0)Голи:1:0 - 59 Бугрін, 1:1 - 61 Ріскі, 1:2 - 65 Жаїр, 2:2 - 80 МахмудовРанішеШахтар здобув вольову перемогу над Генком.

ТЕТЕ: «Сработали замены Шахтера. Мистер знает, что нужно делать»

• 2021-08-03 23:33:10

«Шахтер» в первом матче 3-го раунда квалификации Лиги чемпионов обыграл «Генк» со счетом 2:1. Результат прокомментировал хавбек Тете. «Рад, что забил гол и помог команде. Было не так просто, но удалось дожать во втором тайме и победить. В первом тайме шансы не реализовали, но во второй половине удалось все сделать как нужно». «Сработали и замены. Мистер знает, что нужно делать. Будем продолжать и в чемпионате, и Лиге чемпионов»,- сказал Тете.

Игроки "Манчестер Юнайтед" будут продолжать в новом сезоне вставать на колено

В сезоне-2021/2022 АПЛ все футболисты "Манчестер Юнайтед" перед матчами будут вставать на колено в рамках борьбы против расизма. Об этом сообщил полузащитник английского клуба Поль Погба на своей странице в Instagram. Также эту информацию разместила пресс-служба манкунианцев.

As individuals.

As a team.

As a club.

We are #UnitedAgainstRacism

— Manchester United (@ManUtd) August 3, 2021 Кроме того, нашивка "Нет места расизму" будет по-прежнему размещена на рукавах игроков и официальных лиц матча.

Новый сезон АПЛ стартует матчем "Брентфорд" — "Арсенал" 13 августа. "Манчестер Юнайтед" свой матч 1-го тура проведет на следующий день против "Лидса".

Ліга Чемпіонів-2021: Шахтар переміг Генк у першому матчі кваліфікації

• 2021-08-03 23:30:07

Перший гол на бельгійському полі забив Тете.Шахтар переміг Генк у першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги Чемпіонів.

Стартові склади

Генк: Вандервордт – Муньос, Садик, Лукумі, Артеага – Хейнен, Грошовскі – Бонгонда, Трезор, Іто – Онуачу.

Шахтар: Трубін – Додо, Марлон, Вітао, Матвієнко – Майкон, Маркос Антоніо – Тете, Педріньо, Соломон – Траоре.

Матч завершився із рахунком 1:2.

Голи забивали Пол Онуачу та Матеус Кардосо Лемос Мартінес, а також Алан Патрік.

Відзначимо, що цього сезону було скасовано правило виїзного голу. Це означає, що в разі нічиї Шахтар не отримає переваги.

Ибрагимович мог вернуться в ПСЖ

• 2021-08-03 23:27:10
Французская газета Le Parisien сообщила, что Ибрагимович был серьёзно настроен вернуться в “ПСЖ”. Он продлил контракт с “Миланом” только после отказа

Каррі підпише історичний контракт з Ворріорс

• 2021-08-03 23:24:14

Розігруючий Стеф Каррі домовився з Голден Стейт Ворріорс щодо продовження контракту.Про це повідомляє інсайдерЕдріан Войнаровський.Угода буде розрахованана чотири роки і 215 мільйонів доларів.Каррі може статипершим гравцем в історії НБА, який підписав два поспіль контракти на 200+ млн доларів.Нагадаємо,Оклахома зробила Михайлюку кваліфікаційну пропозицію.

«Шахтар» переміг у першому матчі кваліфікації до Ліги чемпіонів

Донецький «Шахтар» перемагає у першому матчі кваліфікацій у Лізі чемпіонів бельгійський «Генк» з рахунком 1:2.Це був поєдинок у 3-му кваліфікаційному раунді. Перший матч грали у Бельгії.Гравці «Генка» вийшли вперед вже у першому таймі. На 39 хвилині з подачі Дзюня Іто м’яч забив нападник бельгійців Пол Онуачу.Донеччани змогли відігратися аж у середині другого тайму. На 63 хвилині Тете успішно реалізував пенальті, а на 81 хвилині Алан Патрік після пасу Ісмаїлі вивів «Шахтар» уперед. Матч так і закінчився на користь донеччан.Поєдинок-відповідь «Шахтаря» та «Генка» відбудеться у Києві 10 серпня. У разі перемоги донеччани вийдуть на переможця пари «Монако» (Франція)/«Спарта» (Чехія).

ПСВ майже у плей-офф раунді ЛЧ, у ЧФР Клуж та Янг Бойз у шансах паритет

• 2021-08-03 23:21:07

ПСВ в рідних стінах приймав датський Мідтьюлланн, та забезпечив собі перемогу за 13 хвилин першого тайму - 3:0. Відзначимо, що автором другого гола нідерландців став німець Гетце.

А ось у зустрічі ЧФР Клуж та Янг Бойз переможця виявлено не було - нічия 1:1.

Матчі-відповіді в дуетах заплановані на 10 серпня.

Ліга чемпіонів

3-й кваліфікаційний раунд

ПСВ (Нідерланди) - Мідтьюлланн (Данія) - 3:0

Голи: Мадуеке, 19 (1:0). Гетце, 29 (2:0). Гакпо, 32 (3:0).

ПСВ: Дроммел, Мвене (Тезе, 70), Рамальо, Обіспо, Макс, Гетце, ван Гінкель (Проппер, 70), Сангаре, Захаві, Гакпо (Вертессен, 87), Мадуеке (Брума, 90).

Мідтьюлланн: Лессль, Андерссон, Святченко, Ніколайсен, Нвадіке, Пауліньо Сілва (Дюр, 82), Евандер, Шарлес (Колс, 46), Мабіл (Ісаксен, 57), Дрейєр (Станге, 69), Жуніор Брумадо (Хансен, 68) .

ЧФР Клуж (Румунія) - Янг Бойз (Швейцарія) - 1:1

Голи: Манєа, 4 (1:0). С’єрро, 90+3 (1:1).

ЧФР Клуж: Арлаускіс, Маня, Сестор, Бухєнна, Камора, Сушич, Дяк, Сігурйонссон (Костаке, 85), Родрігес, Алібек (Пеун, 22), Омрані (Дебелюх, 62).

Янг Бойз: фон Балльмос, Хефті, Цезігер, Камара (Рідер, 56), Гарсія (Лефор, 71), Нгамале (Шпільманн, 71), Фасснахт (Лаупер, 56), Мартінс Перейра (С’єрро, 84), Ебішер, С’єбатшо, Еліа.

Офіційно. Форвард збірної Австрії перейшов у "Болонью"

• 2021-08-03 23:21:06

Австрійський форвард Марко Арнаутовіч став гравцем італійської "Болоньї". Повідомляють Футбольні трансфери 32-річний нападник до цього виступав за китайський "Шанхай СІПГ", котрий отримав за його трансфер 3 мільйони євро.Арнаутовіч підписав з "Болоньєю" контракт на 2 сезони, його контракт не розголошується.https://www.youtube.com/watch?v=gj1LbEUhml0&ab_channel=FootballTalent[media]Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!

Результаты Q3 ЛЧ. Кто сыграет против Шахтера. Монако почти решил задачу

В Европе проходят первые матчи 3-го квалификационного раунда Лиги чемпионов. Определены все пары 3-го раунда отбора ЛЧ. Молдовский «Шериф» под руководством Юрия Вернидуба играеть в Q3 ЛЧ против «Црвены Звезды» из Сербии. Украинец Игорь Пластун вышел в основе за болгарский «Лудогорец» в игре против команды «Олимпиакос» из Греции (3:1). Информация о поединках оперативно обновляется в матч-центре Sport.ua. Лига чемпионов 2021/22 3-й раунд квалификации Первые матчи, 3 августа Мальмё (Шве) - Рейнджерс (Шот) - 2:1 Спарта Прага (Чехия) - Монако (Франция) - 0:2 Генк (Бел) - Шахтер Донецк (Укр) - 1:2 ПСВ (Нидерланды) - Мидтьюлланд (Дания) - 3:0 ЧФР Клуж (Румыния) - Янг Бойз (Швейцария) - 1:1 Олимпиакос (Греция) - Лудогорец (Болгария) - 0:1 Црвена Звезда (Сербия) - Шериф (Молдова) - 1:1

Янг Бойз ушел от поражения в Румынии

• 2021-08-03 23:18:14

"ЧФР Клуж" успешно начал домашний поединок ЛЧ-квалификации с "Янг Бойз". Маня открыл счет уже на 4-й минуте, и эти цифры держались практически до финального свистка, но в компенсированное время вышедшему на замену Сьерро удался точный удар на подборе - 1:1.

2021-22, Лига Чемпионов. Квалификация. Квалификационный 3-й раунд.

"ЧФР Клуж" - "Янг Бойз" 1:1 (1:0)

Голы: Маня, 4 (1 : 0); Сьерро, 93 (1 : 1)

"ЧФР Клуж": Арлаускис; Камора; Маня; Сушич М.; Сестор; Буэнна Р.; Сигурйонссон (Костаке, 85); Дяк; Родригес Дж.; Омрани (Дебелюх, 62); Алибек Д. (Пэун-Александру, 22)

"Янг Бойз": фон Бальмоос; Цезигер; Хефти С.; Гарсия У. (Лефор, 71); Камара М. (Ридер Фа., 56); Мартинс-Перейра (Сьерро, 84); Эбишер; Сибатшо; Фасснахт (Лаупер, 56); Нгамале (Шпильман, 71); Мещак

Предупреждения: Сушич М., 45; Дяк, 92