Директор McLaren: У фінансовому плані ми почуваємося чудово

Виконавчий директор McLaren Зак Браун каже, що все добре. "З фінансової точки зору ми відчуваємо себе чудово. Звичайно, ми повинні проявляти старанність і отримувати прибуток з будь-якої інвестиції, яку починаємо. Неважливо, що це: створення команди в новій гоночній серії або будівництво нового аеродинамічного тунелю. Але, так чи інакше, ми домоглися фінансової стабільності.Завдяки цьому ми стали швидшими в Формулі-1, приєдналися до IndyCar і Extreme E. Коли я очікую позитивної фінансової віддачі від Extreme E? Вважаю, що ця гоночна серія буде комерційно успішною вже в першому сезоні", - зазначив Браун.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Норріс: Наступного року McLaren може стати кращим

Сидорчук: Я був дуже близьким до відходу з "Динамо"

• 2021-06-15 00:57:15

Півзахисник "Динамо" Сергій Сидорчук визнав, що таке справді було. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Він заявив у програмі "ТаТоТаке", що одного разу вже навіть зібрав речі, але в останній момент все зірвалося.

Очевидно, мова йде про той епізод, коли Сидорчук міг перейти у турецький "Бешикташ".

Сайт Sportanalytic.com читай новини про спорт українською!

Витао: Уверен, нас ждут большие победы

• 2021-06-15 00:57:14
Защитник "Шахтера" Витао рассказал, как провел отпуск, а также поделился ожиданиями от нового сезона."Отпуск прошел отлично. Было достаточно времени,

Паралімпійська збірна України виборола три золота на старті Кубку світу зі стрільби

Національна паралімпійська збірна команда України з кульової стрільби розпочала виступи на Кубку світу, що проходить у місті Ліма (Перу). Про це інформує НКСІУ, передає УНН

Що відомо

За підсумками чотирьох вправ першого змагального дня збірна команда України виборола три “золоті” та одну срібну медалі та очолила рейтингову таблицю Кубку світу.

Деталі

Чемпіонами першого дня цього кубку світу стали:

Ірина Щетнік у вправі R8 (стрільба з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень, клас SH1, жінки)

Андрій Дорошенко у вправі R7 (стрільба з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень, клас SH1, чоловіки), а Юрій Стоєв у цій же вправі став срібним призером.

Віталій Плакущий, Василь Ковальчук та Анастасія Теліженко у вправі R4 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів стоячи, клас SH2, змішана дисципліна) у командному заліку.

Примітно, що цей Кубок світу є прикінцевою зупинкою для спортсменів у завоюванні ліцензій на Паралімпійські ігри Токіо 2020, він зібрав 157 спортсменів з 44 країн світу.

Доповнення

Змагання у Перу триватимуть до 18 червня.

Героїчний голкіпер і дебютні "нулі" Євро у відеоогляді матчу Іспанія – Швеція

• 2021-06-15 00:57:13

Іспанці змарнували купу небезпечних моментів до перерви. Ольсен відбив удар Ольмо, а Коке двічі бив повз ворота з розкішних позицій. Що вже говорити про Альваро Морату, який вийшов віч-на-віч з голкіпером і також схибив. Шведи могли похизуватися лише зусиллями Ісака. Нападник на швидкості увірвався у карний майданчик, переграв голкіпера і пробив – Льоренте героїчно виніс зі "стрічки"! У другому таймі картина не змінилася. Іспанці відчайдушно б'ються в стіну, але пробити героїчного Ольсена не можуть. Рахунок не змінили навіть 6 компенсованих хвилин – перші "нулі" на Євро-2020.

Лідер збірної Нідерландів: Якби ми не перемогли Україну, то я був би дуже злий

• 2021-06-15 00:54:20

Капітан збірної Нідерландів Жоржинью Вейналдум висловився про перемогу над збірною України в першому турі Євро. Повідомляє Футбол газета

Зараз ми відчуваємо полегшення, але все могло закінчитися зовсім інакше. Якби ми зіграли 2:2, то я був би дуже злий. Тому що коли ви так добре граєте, створюєте моменти і ведете з рахунком 2:0, то повинні вигравати. Думаю, в цілому ми зіграли добре, але примудрилися пропустити два голи України. Це дратує. Нам виразно потрібно попрацювати над тим, щоб такі ситуації не повторювалися.

Тепер ми всі відчуваємо полегшення, тому що матч завершився з рахунком 3:2 і тому що ми виграли перший матч на чемпіонаті Європи, - Цитує Вейналдума Voetbal Zone.

Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета

Сидорчук: Одного разу я вже навіть валізи з "Динамо" спакував

• 2021-06-15 00:54:19

Півзахисник "Динамо" Сергій Сидорчук розповів про цікавий епізод. Повідомляють Футбольні трансфери - Рік тому ти вже однією ногою був у Туреччині. Хтось навіть розповідав, що ти встиг попрощатися з командою на базі. Що сталося?- Так. В останній момент щось не вийшло, я навіть речі встиг зібрати, - зізнався Сидорчук у програмі "ТаТоТаке".Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!

Жеребьевка 1-го раунда квалификации Лиги чемпионов. Смотреть онлайн. LIVE

• 2021-06-15 00:51:21

Жеребьевка первого отборочного раунда Лиги чемпионов 2021/22 пройдет в швейцарском Ньоне 15 июня, начало – в 13:00 по Киеву. На этом этапе в борьбу вступают 32 команды. Среди них участник группового этапа прошлого сезона «Ференцварош», четвертьфиналист Лиги Европы загребское «Динамо» и финалист Кубка чемпионов 1979 года «Мальме». Одну путевку получит победитель предварительного раунда, который определится 25 июня. Матчи пройдут 6/7 и 13/14 июля. При необходимости назначаются дополнительное время и серия пенальти. Победители выйдут во второй отборочный раунд Лиги чемпионов. Проигравшие продолжат борьбу в Пути чемпионов второго отборочного раунда Лиги конференций. В жеребьевке примут участие чемпионы ряда ассоциаций в соответствии со своими позициями в рейтинге ассоциаций (за исключением Лихтенштейна) и один победитель предварительного раунда. Команды в соответствии с клубными коэффициентами поровну распределят по двум корзинам: на сеяных и несеяных. В соответствии с установленными Комитетом по клубным соревнованиям правилами перед жеребьевкой УЕФА сформировал несколько групп.

Клубы из одной ассоциации на этой стадии сыграть друг с другом не могут. Для каждой группы подготовят две чаши. Шары с названиями сеяных клубов поместят в одну, несеяных – в другую. После этого из каждой чаши выберут по одному шару, которые перемешают в третьей чаше. Процедуру повторят со всеми остальными шарами и таким образом сформируют пары соперников. Команда, шар с названием которой достанут из третьей чаши первым, первый матч проведет дома. Дополнительные условия и ограничения будут обнародованы перед жеребьевкой. Лига чемпионов 2020/21 Группы посева Группа 1 Сеяные Мальме (SWE) Легия (POL) Слован (SVK) Линкольн Ред Импс (GIB) Несеяные Рига (LVA) Фола (LUX) Шэмрок (IRL) Буде-Глимт (NOR) Группа 2 Сеяные ЧФР (ROU) Шкендия (MKD) Алашкерт (ARM) Будучность Подгорица (MNE) Несеяные ХИК (FIN) Коннас-Ки (WAL) Мура (SVN) Борац Баня-Лука (BIH) Группа 3 Сеяные Лудогорец (BUL) Шериф (MDA) Динамо Тбилиси (GEO) Кайрат (KAZ) Несеяные Шахтер Солигорск (BLR) Нефтчи (AZE) Маккаби Хайфа (ISR) Теута (ALB) Группа 4 Сеяные Динамо Загреб (CRO) Ференцварош (HUN) Жальгирис (LTU) Флора (EST) Несеяные Линфилд (NIR) Валюр (ISL) Хибернианс (MLT) Победитель предварительного раунда: Фольгоре (SMR) / Приштина (KOS) / ХБ (FRO) / Интер (AND)

Євро-2020: Іспанія і Швеція зіграли внічию, лідер групи Е — Словаччина

• 2021-06-15 00:51:20

Збірні Іспанії та Швеції (Група Е) зіграли внічию (0:0) в матчі першого туру групового турніру Євро-2020, який проходив в іспанській Севільї.

Іспанці майже всю гру володіли мʼячем, але упустили кілька можливостей відкрити рахунок. У шведів шанс забити був двічі. Іспанці завдали 17 ударів по воротах, а шведи — 4. За матч була всього одна жовта картка — її отримав шведський захисник Мікаель Лустіг.Обидві команди набрали по одному очку і ділять друге-третє місця в групі Е. У цій групі лідирує збірна Словаччини (три очки), яка обіграла Польщу з рахунком 2:1. У поляків нуль очок і останнє місце.19 червня в наступному турі Іспанія гратиме з Польщею, а 18 червня Швеція зі Словаччиною.У матчі проти Словаччини голкіпер збірної Польщі Войцех Щенсний забив найшвидший автогол в історії Чемпіонату Європи з футболу. Мʼяч залетів у ворота від спини воротаря вже на 18-й хвилині зустрічі.14 червня в групі D зустрілися збірні Шотландії та Чехії. Останні перемогли з рахунком 2: 0. У своїй групі Чехія на першому місці, а Шотландія на останньому.

Іспанія та Швеція несподівано зіграли внічию на Євро-2020: відео

• 2021-06-15 00:42:08

У понеділок, 14 червня, відбувся поєдинок 1 туру групи Е, в якому змагалися збірні Іспанії та Швеції. Матч Євро-2020 відбувся в Севільї на поле стадіону "Ла-Картуха".

Іспанія – Швеція 0:0

Дивіться також Вацко, Денисов та Янович разом з FAVBET обрали переможця Євро-2020

Група, в яку потрапили суперники, виглядає дуже цікавою. Створюється враження, що в ній всі будуть втрачати очки, тому невідомо, хто займе яке місце. Іспанія, мабуть, свого не упустить, але підопічні Енріке вже не є тією грізною силою, яка колись беззаперечно домінувала в Європі і світі.

На 16-й хвилині Швеція дивом врятувалася від голу. Дані Ольмо розстрілював Ольсена головою після подачі справа – той здійснив суперсейв.

Згодом Коке прийняв м'яч у штрафному після класного пасу і пробив в правий кут воріт. У парі метрів від штанги пролетів м'яч.

Наприкінці першого тайму вже шведи могли відкривати рахунок, але штанга була проти. Ісак вийшов на ударну позицію, заплутався з м'ячем, уклав захисника – м'яч потрапив у Льоренте, тоді в штангу і в руки Сімону.

На відміну від першого тайму, де Іспанія повністю володіла перевагою, у другому таймі шведи виглядали жвавіше. На 61-й хвилині Швеція втекла в контратаку, Ісак простягнув, обіграв декількох захисників, прострілив на дальню штангу – Берг з метра не влучив у порожні ворота.

На заключних хвилинах зустрічі Альба накинув на дальній кут воротарського майданчика, там один Сарабія. Незграбно підставив коліно – і м'яч відскочив в руки Ольсену.

У підсумку, шведам вдалося знизити запал іспанців та довести поєдинок до нічиєї.

Іспанія – Швеція відеоогляд

Футболіст Еріксен, який пережив зупинку серця, вийшов до вболівальників

29-річний півзахисник збірної Данії Крістіан Еріксен, який переніс зупинку серця під час матчу Євро-2020 проти Фінляндії, вже самостійно ходить. З лікарні, де він знаходиться, він привітав з вікна прихильників. Він підняв палець догори, даючи зрозуміти, що з ним усе гаразд.

За словами доктора данської команди Мортена Бозена, вирішальну роль у порятунку Еріксена зіграла оперативність дій.

"Я б сказав, те, як швидко вони (команда медиків на поле) відреагували, стало вирішальним. Найважливіший фактор – це час, який проходить від моменту, коли це сталося (зупинка серця), до моменту, коли людина отримує допомогу. Цей час був недовгим", – зазначив Бозен.

Сам Еріксен вже прокоментував свій стан.

"Дякую, я не здамся. Зараз я відчуваю себе краще, але я хочу зрозуміти, що зі мною сталося", – цитує Еріксена журналіст Фабріціо Романо з посиланням на італійське видання La Gazzetta dello Sport.

Перші нулі на Євро-2020. Іспанія і Швеція розписали мирову

• 2021-06-15 00:27:16

Збірні Іспанії та Швеції в Севільї розписали нульову нічию в матчі 1-го туру групового етапу Євро-2020.

У першому таймі шведи грали взагалі без м'яча, зробивши лише 57 передач за 45 хвилин. Але навіть при такому володінні Олександр Ісак упустив шикарний момент для голу. Форвард Реал Сосьєдаду пробивав з кількох метрів, але його удар в штангу перевів Маркос Льоренте. У складі команди Луїса Енріке прекрасними можливостями не скористалися Дані Ольмо і Альваро Мората.

Після перерви скандинави на деякий час перехопили ініціативу, а Маркус Берг не зміг нормально влучити по м'ячу, коли Ісак видав йому передачу на порожні ворота. Після цього "Фурія Роха" знову атакувала усіма силами, але пробити цю жовто-синю стіну так і не змогла.

Ця нульова нічия стала першою на чемпіонаті Європи-2020.

Після 1-го туру лідером Групи Е є збірна Словаччини, яка сьогодні переграла Польщу (2:1).

Чемпіонат Європи. Група Е. 1-й тур

Іспанія - Швеція 0:0

Іспанія: Сімон - М. Льоренте, Ляпорт, П. Торрес, Альба - Коке (Ф. Руїс, 87), Родрі (Алькантара, 66), Педрі - Ф. Торрес (Оярсабаль, 74), Мората (Сарабія, 66), Ольмо (Ж. Морено, 74)

Швеція: Ольсен - Лустіг (Крафт, 75), Лінделеф, Даніельсон, Аугустінссон - С. Ларссон, Екдаль, Ольссон (Каюсте, 84), Форсберг (Бенгтссон, 84) - Берг (Куайсон, 69), Ісак (Клаессон, 69)

Бокс. Определилась дата боя Фьюри – Уайлдер

Промоутерская компания Top Rank официально подтвердила поединок между чемпионом WBC в тяжёлом весе Тайсоном Фьюри и бывшим чемпионом Деонтеем Уайлдером. Третий бой состоится 24 июля в Лас-Вегасе на арене T-Mobile Arena. Напомним, что в первый поединок завершился с ничейным результатом. А во втором Фьюри нокаутировал Уайлдера в седьмом раунде.

Швеция выстояла в матче с Испанией

• 2021-06-15 00:27:11

Построив игру от обороны, сборная Швеции отстояла ничью. Первый раз на Евро-2020 матч прошёл без забитых мячей.

О событиях в матчах чемпионата Европы по футболу и результатах встреч сообщает Информатор.

В понедельник, 14 июня, в Севилье, состоялся поединок группы Е между сборными Испании и Швеции. Команды играли в следующих составах:

Испания: Симон, М. Льоренте, Торрес, Ляпорт, Альба, Коке, Родри, Педри, Ферран, Мората, Ольмо. Запасные: де Хеа, Санчес, Аспиликуэта, Д. Льоренте, Морено, Тиаго, Гарсия, Гайя, Фабиан Руис, Траоре, Оярсабаль, Сарабия. Швеция: Ольсен, Люстиг, Линделеф, Даниэльсон, Аугустинссон, С. Ларссон, Олссон, Экдаль, Форсберг, Берг, Исак. Запасные: Юнссон, Нордфельдт, Бенгтссон, Свенссон, Хеландер, Сема, Крафт, Классон, Янссон, Квайсон, Д. Ларссон, Каюсте.

Сборная Испании с первых минут стала контролировать мяч и держала соперников на их половине поля. На 7-й минуте после розыгрыша углового Ольмо с линии штрафной пробил выше ворот. Швеция очень редко переходила центральную линию, сосредоточившись на обороне. Ольсен продемонстрировал отличную реакцию,

на 16-й минуте отбив удар Ольмо головой с отскоком от газона.

Через несколько минут Коке нанёс удар, и мяч по уходящей траектории пролетел рядом с дальней штангой. Следующий момент Коке упустил на 29-й минуте, с нескольких метров запустив мяч выше ворот. На 36-й минуте матча произошло знаменательное событие – сборная Швеции заработала первый угловой, который ни к чему не привёл. Через две минуты Даниэльсон ошибся и пропустил мяч, а Мората пробил мимо ворот.

Сборная Испании транжирила моменты у чужих ворот и едва не пропустила в свои. Запутавшись с мячом, Исак всё же пробил по воротам. Мяч угодил в Льоренте, затем в штангу, и, в конце концов, оказался в руках у Симона. На последней минуте первого тайма Ольсен снова выручил свою команду. Вратарь сборной Швеции, хоть и с трудом, но всё же парировал удар Ольмо.

В начале второго тайма Испания немного отошла назад, пытаясь заставить шведов раскрыться. Сборная Швеции на эту уловку не поддалась и продолжила держать глубокую оборону. Но в составе шведов был Исак. Он снова прорвался в штрафную испанцев и отдал на дальнюю штангу,

а Берг не смог замкнуть прострел.

Испания атаковала меньше чем в первом тайме, и тренер решил оживить игру, выпустив на поле Сарабию и Тиаго Алькантару. Игроки сборной Швеции стали играть выше, встречая соперника у центральной линии. Тренер сборной Испании продолжал бросать в бой свежие силы, заменив Ольмо и Феррана на Оярсабаля и Морено.

Швеция окончательно засела на своей половине поля, выстроив оборонительные редуты, и все атаки испанцев разбивались о шведскую скалу. На 90-й минуте Испания упустила ещё один великолепный шанс. После навеса справа Морено с линии вратарской пробил головой, но Ольсен ногой отбил мяч.

Испания так и не смогла преодолеть массированную оборону шведов и начала турнир нулевой ничьей. В лидеры группы Е неожиданно вышла сборная Словакии с которой во втором туре и предстоит встретиться сборной Швеции.

Испания — Швеция 0:0

15 июня в рамках группового турнира Евро-2020 состоятся матчи Венгрия – Португалия и Франция – Германия.  Информатор будет следить за ходом поединков и расскажет вам о результатах противостояний.

Ранее Информатор сообщал о ходе матча Нидерланды – Украина, о результатах поединков Евро-2020, а также о победе «Прометея» в финале баскетбольной Суперлиги.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал, чтобы не пропустить важные новости. За новостями в режиме онлайн прямо в мессенджере следите в нашем Telegram-канале Информатор Live. Подписать на канал в Viber можно здесь.

День на Євро 2020 — сенсація словаків, гол з центру поля і нулі Іспанії (ВІДЕО)

• 2021-06-15 00:24:17

Євро 2020 набирає ходу — щодня нові команди вступають у боротьбу на Чемпіонті Європи з футболу. У понеділок, 14 червня, у трьох містах континенту грали матчі Польща

та Словаччина, Шотландія і Чехія та Іспанія зі Швецією.

Польща — Словаччина — 1:2

Збірна Словаччини створила сенсацію на чемпіонаті Європи 2020. Словацька команда несподівано перемогла Польщу у першому турі групи E з рахунком 1:2. Голи забивали Лінетті (46

хв.) за поляків і Щенсни, (18 хв., автогол) та Шкриняр (68 хв.) за словаків.

Першими забили словаки. Хоча полякам потрібно було відіграватися, саме словаки демонстрували більш змістовний та гострий футбол. Польща так не змогла вивести на ударну позицію

найкращого нападника світу Роберта Левандовського.

По перерві поляки відігралися (Лінетті). Щойно Польща почала домінувати, як отримала вилучення Крихов’яка. Словаки швидко реалізували більшість (Шкриняр).

Словаччина наступний матч зіграє 18 червня проти Швеції. Натомість Польща 19 червня зустрінеться з Іспанією.

Шотландія — Польща — 0:2

Збірна Чехії з футболу у першому матчі групи D здобула видовищну перемогу над Шотландією 0:

2 (голи забивав Патрік Шик на 42 і 52 хв.).

Феноменальним став другий м’яч Шика. На 52 хвилині Чехія Патрік вибіг у контратаку і наважився на удар з центру поля, адже побачив, що воротар шотландців був

на лінії свого штрафного. Чех не схибив — феноменальний гол!

В останні хвилини Чехія була більш близька, щоб відзначитися втретє, аніж Шотландія, щоб забити бодай гол престижу.

У підсумку збірна Чехії здобула перемогу завдяки голам гравця «Байера» з Леверкузена.

У наступному турі Англія зіграє з Шотландією, а Хорватія з Чехією.

Іспанія — Швеція — 0:0

У цьому матчі 15 червня зафіксували першу нульову нічию на Євро 2020. Іспанія володіла беззаперечною перевагою, але пробити оборону скандинавів не змогла. У першому таймі команда

Луїса Енріке встановила рекорд Євро — 419 точних пасів. Це найкращий показник від 1980 року, коли такі дані почали збиратися.