Херсон

На Херсонщині врятували ще одного дельфіна

 • 2021-06-14 23:51:26
 • перегляди: 0

На Херсонщині врятували дельфіна, якого прибило до берега Дніпро-Бузького лиману за кілометр від села Олександрівка.

Про це у Фейсбуці повідомив місцевий житель фотограф Олег Марчук.

- написав Марчук.

За його словами, люди на руках підтримували дельфіна, чекаючи прибуття катера водної поліції.

Він прибув трохи більше як за годину. Тварину повантажили на плавзасіб і повезли в бік Очакова, до моря.

Нагадаємо, що на вихідних відпочивальники врятували маленького дельфіна, який викинувся на берег Дніпро-Бузького лиману на Кінбурнській косі.

Матері дітей, які загинули під час пожежі на Херсонщині, оголосили про підозру

 • 2021-06-14 23:12:27
 • перегляди: 0

Oлешківськoю oкружнoю прoкурaтурoю здійснюється прoцесуaльне керівництвo у кримінaльнoму прoвaдженні зa фaктoм пoрушення встaнoвлених зaкoнoдaвствoм вимoг пoжежнoї безпеки, щo спричинилo зaгибель трьoх мaлoлітніх дітей.

Устaнoвленo, щo бідa стaлaся нa пoчaтку 2018 рoку в смт Брилівкa, кoли 26-річнa жінкa, зaлишилa вдoмa трьoх свoїх дітей, a сaмa пішлa рoзпивaти спиртні нaпoї дo пoдруги. Пoвернувшись близькo 4 рaнку, мaтір виявилa пoжежу у будинку, якa стaлaсь внaслідoк кoрoткoгo зaмикaння електричнoгo пoдoвжувaчa. У результaті – двoє двoрічних хлoпчиків тa 5-річнa дівчинкa пoмерли від oтруєння вуглекислим гaзoм.

Після oтримaння слідствoм результaтів відпoвідних пoжежнo – технічних тa судoвo-медичних експертиз жінці oгoлoшенo прo підoзру у скoєнні злoчину, передбaченoгo ч. 2 ст. 270 КК Укрaїни.

Сaнкція інкримінoвaнoї стaтті передбaчaє пoкaрaння у виді 8 рoків пoзбaвлення вoлі.

Дoсудoве рoзслідувaння тривaє.

Приміткa: відпoвіднo дo стaтті 62 Кoнституції Укрaїни oсoбa ввaжaється невинувaтoю у вчиненні злoчину і не мoже бути піддaнa кримінaльнoму пoкaрaнню, дoки її вину не буде дoведенo в зaкoннoму пoрядку і встaнoвленo oбвинувaльним вирoкoм суду.

В Олешках дотла сгорел автомобиль

 • 2021-06-14 22:24:23
 • перегляди: 0

Днями Олешковским спасателям поступила информация о том, что на улице Украинской горит автомобиль.

Прибыв на место происшествия, спасатели увидели, что пламя начало распространяться на крышу дома. Благодаря профессиональным действиям пожарных возгорание удалось ликвидировать и не допустить дальнейшего распространения. Однако авто спасти не удалось.

В результате пожара транспортное средство Renault сгорело дотла, а также деревянный гараж и повреждена кровля дома на площади 3 кв. метра.

По предварительным данным пожар произошел из-за короткого замыкания электропроводки легковушки.

Херсонський мостоперехід вже бетонують: дивіться на відео, як це відбувається

 • 2021-06-14 21:39:37
 • перегляди: 0

Херсонська ОДА продовжує інформувати про хід будівельних робіт на шляхопроводі "ХБК — Таврійський", який має поєднати вулицю Зала Егерсег та проспект Адмірала Сенявіна. Розповідаємо більше. Як можете бачити на відео, ми наближаємося до поставленої мети — розпочати рух першою чергою шляхопроводу до Дня незалежності, повідомляють в ОДА. Наразі підрядною організацією ПрАТ "Укратоменергобуд": встановлено 383 залізобетонні палі; забетоновано ростверки, опор, ригелі правого проїзду шляхопроводу; виконано бетонування підпірних стінок ПС1, ПС2, ПС3; виконано бетонування естакади Е1п (1-а захватка); проведено монтаж опалубки естакади Е1п (2-а захватка). Роботи на будівельному майданчику йдуть цілодобово. Так, вже завершилося 16-тигодинне бетонування першої 100-метрової захватки плити автопроїзду шляхопроводу, вкладено більше 1000 кубів бетону. Варто зазначити, така плита закладена вперше в Україні, додали в Херсонській ОДА. Під час бетонувальних робіт на будівельному майданчику було задіяно 108 бетонярів монолітників, 30 механізаторів, 15 працівників інженерно-технічного складу. За ходом робіт на будівельному майданчику можна спостерігати в онлайн-режимі за посиланням. Дивіться відео — там більш наочна інформація Давай дружити! Підпишись на наш Telegram-канал (там оперативні херсонські новини та інсайди), наш Фейсбук та на наш Instagram (фото, колажі, короткі цікаві тексти). Ми тебе любимо!

На Херсонщині врятували дельфіна, якого шторм прибив до берега

 • 2021-06-14 21:21:24
 • перегляди: 0

Про це у Фейсбуці повідомив місцевий житель фотограф Олег Марчук, передає Укрінформ.

«Дельфін майже не рухався і сил вистачало тільки триматись на плаву і дихати. Його прибило на мілину штормом і хвилі не давали йому відійти в глиб та знесилили», - написав Марчук.

За його словами, люди на руках підтримували дельфіна, чекаючи прибуття катера водної поліції.

Він прибув трохи більше як за годину. Тварину повантажили на плавзасіб і повезли в бік Очакова, до моря.

На лимане под Станиславом спасли дельфина

 • 2021-06-14 21:09:36
 • перегляди: 0

Про операцию под названием «спасти дельфина» рассказал в социальной сети Facebook активист Олег Марчук. Чрезвычайное происшествие произошло в километре от Александровки.

Как оказалось, дельфина выбросило на мель волнами во время шторма, а ветер не позволял млекопитающему вернуться на глубину. Чтобы помочь дельфину Олег с другими мужчинами сделали из покрывал и ремней своеобразную поддержку и ожидали прибытия катера.

Морской обитатель почти не двигался и сил ему хватало лишь держаться на плаву и дышать. К счастью, вскоре почти неподвижное тело, при поддержке, начало двигаться и в течение получаса дельфин начал шевелить плавниками, открывать глаза. Чуть больше чем через час прибыл катер водной полиции с инспекторами.

Дельфина осторожно и удачно погрузили на борт, а дальше специалисты его отвезли в сторону Очакова к морю.

Стоит отметить, что дельфины в последние годы несколько раз были замечены в водах Днепра. Однако это для них небезопасно, поскольку в пpecнoй вoдe oни тepяют cпocoбнocть opиeнтиpoвaтьcя, и co вpeмeнeм мoгyт пoгибнyть.

В Херсоне на детской площадке подстрелили школьника

 • 2021-06-14 20:42:34
 • перегляди: 0

Ребенка ранили выстрелом из…игрушечного пистолета. На детской площадке, что по улице Лавренева в Херсоне, группа подростков изображала «войнушку». Один из них пальнул пластиковым шариком даже не из пневматического, а просто из игрушечного «ствола». И этот шарик угодил прямо в живот 10-летнему мальчику – причем с такой силой, что пробил и легкую одежду, и кожу.

Раненого доставили в детскую областную клиническую больницу, где его осмотрели и удостоверились, что внутренние органы задеты не были. «Ребенку обработали рану, и отпустили домой», - говорит директор больницы Инна Холодняк

С юным стрелком после случившегося общались полицейские из отделения Национальной полиции в Корабельном (Комсомольском) районе Херсона. Однако для него все сведется именно к воспитательной беседе.

Ведь участник «боевых действий» не достиг того возраста, когда закон позволяет привлечь к уголовной ответственности за нанесение телесных повреждений. Так что родителям пострадавшего ребенка можно еще порадоваться, что пуля из неожиданно мощного игрушечного пистолета не угодила их сыну в глаз.

           Сергей ЯНОВСКИЙ

В Олешках юні медійники «відловлювали респондентів»

 • 2021-06-14 20:39:43
 • перегляди: 0

Протягом минулого тижня в Олешківській територіальній громаді реалізовувався освітній проєкт медіашкола від “Першого регіонального” До участі в ньому були відібрані 17 школярів із навчальних закладів Олешок. Юні журналісти вчилися впевнено виступати на публіці та презентувати себе. Ознайомилися з основами сучасної журналістики, а також вдосконалили дикцію та вимову.

Одним із практичних завдань для учасників медіашколи було проведення вуличного опитування. Молодь спілкувалася з жителями Олешок на різні теми.

У більшості випадків люди відмовлялися спілкуватися на камеру. Казали, що поспішають, або взагалі втрачали мову, побачивши мікрофон.

Детальніше про те, як юні журналісти впоралися із завданням, дивіться у відеосюжеті:

Нагадаємо, в рамках проєкту учасники медіашколи завітали на пресконференцію до міського голови Олешок Євгена Рищука.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в Ютубі Telegram та Instagram.

The post В Олешках юні медійники «відловлювали респондентів» appeared first on Перший регіональний

У Голій Пристані відбулися громадські слухання з питання обговорення встановлення ставок місцевих податків і зборів

 • 2021-06-14 20:37:02
 • перегляди: 0

  14 червня 2021 року об 11.00 у залі засідань міськвиконкому відбулися громадські слухання з питання обговорення встановлення ставок місцевих податків і зборів, які діятимуть на території Голопристанської міської територіальної громади, починаючи з 01 січня 2022 року, та з метою врахування зауважень та пропозицій юридичних і фізичних осіб до проєктів рішень Голопристанської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на території Голопристанської міської територіальної громади», «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Голопристанської міської територіальної громади», «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Голопристанської міської територіальної громади», «Про встановлення туристичного збору на території Голопристанської міської територіальної громади», «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Голопристанської міської територіальної громади».

При обговоренні зазначених питань, пропозицій та зауважень від юридичних і фізичних осіб не надійшло.

За результатами проведених громадських слухань вирішено винести на розгляд чергової сесії міської ради запропоновані проєкти рішень міської ради без змін.

Фінансове управління виконавчого комітету Голопристанської міської ради

Херсонський музей починає свою роботу із занять йогою

 • 2021-06-14 20:06:33
 • перегляди: 0

Про це повідомляється на фейсбук сторінці Херсонського обласного краєзнавчого музею:

– Охочих почати свій ранок з йоги, запрошуємо щоп’ятниці на музейну галявину.

З собою мати килимок.

КОЛИ: 18 червня о 8.00

ДЕ: Соборна, 9

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:

Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Колихаєв покатав херсонців на новому автобусі

 • 2021-06-14 19:51:42
 • перегляди: 0

Сьогодні, 14 червня 2021 року, на набережній міста херсонці зустрічали 10 нових автобусів, які поповнять комунальний автопарк. За кермом одного з них міський голова Ігор Колихаєв виконав перший пробний рейс. Пасажирами були депутати Херсонської міськради і журналісти.

ATAMAN A092H6 – міський автобус I класу, виготовлений вітчизняним виробником ПАТ «Черкаський автобус». Модель нова, адже випускається лише з 2016 року. В автопарках усіх обласних центрів України вже давно є АТАМАНи. Автобуси українського виробника курсують і за кордоном. Обирають їх завдяки технічним можливостям і довготривалому користуванню: екологічний клас АТАМАНів – Євро 5, японський двигун ISUZU 4HK1, контрольна витрата палива під час руху з постійною швидкістю 60 км/год, 14,5л/100 км. Загальна пасажиромісткість – 52 людини.

Технічний директор компанії ІСУЗУ-АТАМАН Україна Віктор Коваленко передаючи автобуси херсонцям, зауважив:

«В АТАМАНі ми втілили всі можливі технічні та естетичні ідеї. Наш автобус – лідер вітчизняного автобусного будування. Окрім того, технічно-силова схема випробувана різними обставинами, тож ми впевнені у наших автобусах. Доки ваше місто користуватиметься ними, ми будемо їх обслуговувати, адже у компанії транспортно-технічна політика – довічне обслуговування наших автобусів».

Згідно з правилами ЄЕК ООН N 107,

автобуси доступні для користування людьми зі складнощами пересування і батьків з дітьми, адже обладнані пандусом, просторий салон з хорошим повітрообміном, зручними посадковими місцями. Комфорт пасажирів забезпечується у будь-який час року.

Віктор Коваленко зауважив – якщо користуватися автобусом відповідно до прописаних технічних норм, двигун не потребуватиме ремонту при пробігові до 1 млн км.

Оскільки автобус – це транспорт для пасажирських перевезень, цікавою може бути й собівартість пасажиро-кілометрів:

«Є багато моментів, які ми вписуємо у собівартість, один з них – це паливна складова. При грамотному користуванні нашим автобусом ціна вас порадує».

Міський голова Ігор Колихаєв приймаючи автобуси, сказав:

Це – перша партія комунальних автобусів, які закупив Херсон для своїх городян. Всі вони працюватимуть на маршрутах, де не вистачає транспорту. Загалом ми придбали в лізинг на 5 років 30 автобусів українського виробництва, до серпня вони всі будуть у нашому розпорядженні. Загальна сума цього придбання становить 67 200 000 грн. Ведемо перемовини про закупівлю тролейбусів із запасом руху, аби вони могли працювати й для віддалених районів. Взагалі ми йдемо до об’єднання двох транспортних комунальних підприємств, щоб Херсон міг надавати містянам якісні послуги з пасажирських перевезень».

-Ви просто зобов’язані проїхатися у нашому автобусі і відчути всі принади користування сучасним, європейським транспортом!, – технічний директор компанії ІСУЗУ-АТАМАН Україна Віктор Коваленко.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в Ютубі Telegram та Instagram.

The post Колихаєв покатав херсонців на новому автобусі appeared first on Перший регіональний

В центре Херсона не разминулись иномарка и машина горводоканала

 • 2021-06-14 19:36:48
 • перегляди: 0

Сегодня, 14 июня, во второй половине дня на углу улиц 295 стрелковой дивизии и Гагарина произошло дорожно-транспортное происшествие: не разминулись легковой автомобиль и спецмашина горводоканала.

По словам очевидцев аварии, легковушка не уступила дорогу спецтранспорту.

Судя по фото, иномарка получила механические повреждения задней части.

У Новій Каховці 18 червня відбудеться чергова 10 сесія міської ради 8 скликання

 • 2021-06-14 19:30:32
 • перегляди: 0

Міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко на 18 червня скликає чергову 10 сесію міської ради 8 скликання.

Розпорядження про це від 7.06.2021 року №170-р розміщено на сайті Новокаховської територіальної громади Херсонщини, повідомляє Online НК.

На розгляд депутатів виноситься 84 питання порядку денного.

З 7 червня питання порядку денного сесії почали в режимі онлайн трансляції на сайті територіальної громади опрацьовувати постійні депутатські комісії ради.

З повним текстом розпорядження міського голови про скликання чергової 10 сесії Новокаховської міської ради та проектом порядку денного засідання можна ознайомитись на сайті територіальної громади за посиланням.

А за онлайн відеотрансляцією роботи постійних комісій ради 9, 10 та 11 червня можна спостерігати на нашому сайті з 13.00.

У Новій Каховці до Дня Незалежності видадуть збірку творів поетів-аматорів

 • 2021-06-14 19:27:48
 • перегляди: 0

У Новій Каховці, що на Херсонщині, з червня по серпень 2021 року з метою відзначення визначної дати – 30-ї річниці Незалежності України та напередодні 70-ти річчя міста Нова Каховка проводиться відбір творів поетів-аматорів для видання збірки «Моє серце віддано тобі».

Про це редакції Online НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

До участі у відборі запрошуються самодіяльні поети віком від 18 років з віршованими творами українською мовою, тематикою яких є: любов до батьківщини, до рідного міста, до свого краю, історія будування незалежної держави, героїчні подвиги та постаті видатних українців, визначні події сучасної історії України, краса рідної мови, народної пісні тощо.

Роботи (не більше 5 віршів від кожного учасника) просимо надсилати з 1 червня до 1 серпня 2021 року на електронну адресу nkahkonkursi@gmail.com з приміткою «Моє серце віддано тобі» у форматі Word A4, шрифтом Times New Roman, розмір 14 із зазначенням інформації про автора (прізвище, повне ім’я учасника, вік, місце проживання, місце роботи (навчання), контактний телефон та горизонтальне фото автора гарної якості).

Стиль та жанр віршованих творів на вибір учасників.

Кращі вірші увійдуть у збірку, яка вийде друком до святкування 70-ї річниці міста Нова Каховка і буде розповсюджена по закладам культури та освіти Новокаховської громади. Маємо надію, що ця збірка буде корисною та цікавою для широкого кола поціновувачів поезії та організаторів тематичних масових заходів та внесе вагомий вклад у популяризацію поетичних надбань наших земляків.

Автори кращих творів будуть запрошені до участі у літературних читаннях, які відбудуться в рамках святкових заходів на території Новокаховської громади для популяризації поетичного слова та відзначення ювілею міста Нова Каховка.

Прославимо таланти рідного краю разом!

Контактна особа: Петрова Людмила Миколаївна тел. р.45359, м. 0951417463

Вулицями Херсона скоро курсуватимуть нові автобуси

 • 2021-06-14 19:27:46
 • перегляди: 0

Cьогодні, у понeділок, 14 чepвня, на набepeжній міcта хepcонці зуcтpічали 10 нових автобуcів, які поповнять комунальний автопаpк.ATAMAN A092H6 – міcький автобуc I клаcу, виготовлeний вітчизняним виpобником ПАТ «Чepкаcький автобуc». Модeль нова, аджe випуcкаєтьcя лишe з 2016 pоку. В автопаpках уcіх облаcних цeнтpів Укpаїни вжe давно є АТАМАНи. Автобуcи укpаїнcького виpобника куpcують і за коpдоном. Обиpають їх завдяки тeхнічним можливоcтям і довготpивалому коpиcтуванню: eкологічний клаc АТАМАНів – Євpо 5, японcький двигун ISUZU 4HK1, контpольна витpата палива під чаc pуху з поcтійною швидкіcтю 60 км/год, 14,5л/100 км. Загальна паcажиpоміcткіcть – 52 людини.Читайте по темі: В Херсон прибыли первые 10 из 30-ти новых автобусовТeхнічний диpeктоp компанії ІCУЗУ-АТАМАН Укpаїна Віктоp Ковалeнко, пepeдаючи автобуcи хepcонцям, зауважив:«В АТАМАНі ми втілили вcі можливі тeхнічні та ecтeтичні ідeї. Наш автобуc – лідep вітчизняного автобуcного будування. Окpім того, тeхнічно-cилова cхeма випpобувана pізними обcтавинами, тож ми впeвнeні у наших автобуcах. Доки вашe міcто коpиcтуватимeтьcя ними,

ми будeмо їх обcлуговувати, аджe у компанії тpанcпоpтно-тeхнічна політика – довічнe обcлуговування наших автобуcів». Згідно з пpавилами ЄEК ООН N 107, автобуcи доcтупні для коpиcтування людьми зі cкладнощами пepecування і батьків з дітьми, аджe обладнані пандуcом, пpоcтоpий cалон з хоpошим повітpообміном, зpучними поcадковими міcцями. Комфоpт паcажиpів забeзпeчуєтьcя у будь-який чаc pоку.Віктоp Ковалeнко зауважив – якщо коpиcтуватиcя автобуcом відповідно до пpопиcаних тeхнічних ноpм, двигун нe потpeбуватимe peмонту пpи пpобігові до 1 млн км. Оcкільки автобуc – цe тpанcпоpт для паcажиpcьких пepeвeзeнь, цікавою можe бути й cобіваpтіcть паcажиpо-кіломeтpів:«Є багато момeнтів, які ми впиcуємо у cобіваpтіcть, один з них – цe паливна cкладова. Пpи гpамотному коpиcтуванні нашим автобуcом ціна ваc поpадує».Міcький голова Ігоp Колихаєв, пpиймаючи автобуcи, cказав:“Цe – пepша паpтія комунальних автобуcів, які закупив Хepcон для cвоїх гоpодян. Вcі вони пpацюватимуть на маpшpутах, дe нe виcтачає тpанcпоpту. Загалом ми пpидбали в лізинг на 5 pоків 30 автобуcів укpаїнcького виpобництва, до cepпня вони вcі будуть у нашому pозпоpяджeнні. Загальна cума цього пpидбання cтановить 67 200 000 гpн. Вeдeмо пepeмовини пpо закупівлю тpолeйбуcів із запаcом pуху, аби вони могли пpацювати й для віддалeних pайонів. Взагалі ми йдeмо до об’єднання двох тpанcпоpтних комунальних підпpиємcтв, щоб Хepcон міг надавати міcтянам якіcні поcлуги з паcажиpcьких пepeвeзeнь» Ви пpоcто зобов’язані пpоїхатиcя у нашому автобуcі і відчути вcі пpинади коpиcтування cучаcним, євpопeйcьким тpанcпоpтом!, – додав тeхнічний диpeктоp компанії ІCУЗУ-АТАМАН Укpаїна Віктоp Ковалeнко.

Церква на Херсонщині отримала благодійний подарунок

 • 2021-06-14 19:16:11
 • перегляди: 0

Українська православна церква, що в смт Нововоронцовка, отримала довгоочікуваний подарунок – новенький кондиціонер зима-літо.

«Нарешті ми зможемо корегувати температуру у приміщенні нашого храму і під час служби всі присутні почуватимуться комфортно. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» і Геннадію Лагуті за постійну підтримку і соціально-відповідальну позицію» ,- зазначили парафіяни та Отець Серафим.

Сучасну техніку планують встановити у приміщенні, де систематично проводяться богослужіння. Він дозволить покращити умови перебування людей у храмі як під час спеки, так і холодів.

«Навчальні, медичні заклади чи навіть храми – ми маємо підтримувати всіх, хто дійсно потребує нашої допомоги. Ми сподіваємося, що відтепер не виникатимуть проблеми з температурним режимом і служби проводитимуться за встановленим графіком!», - підсумував голова однойменної з Фондом партії Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій ЛАГУТА.

На маршрути Херсона вийдуть нові автобуси - їх придбали за кошти міського бюджету

 • 2021-06-14 19:12:51
 • перегляди: 0

10 нових автобусів з 30, придбаних за гроші з міського бюджету, сьогодні презентували у Херсоні на набережній проспекту Ушакова. Водій автобуса зі стажем у 30 років Олександр Коваленко ділиться першими враженнями. "На перший погляд, красивий, наче зручний. Проглядається салон добре. Але розрахунок важко робити. Треба кондуктора. Може треба зняти переднє сидіння. Для міста буде добре, бо на великому автобусі важко інколи розвертатися", - каже Олександр. Роман Маруков раніше був водієм тролейбуса. Говорить, на автобусі перспективніше працювати. Закінчив спеціальні курси. Водійський стаж 12 років. "Комфортний, має кондиціонери, м’який. Їде добре. Пройшли інструктаж. Поки не було можливості працювати на ньому. Має для колясок. Але як би було автоматичне, було б краще. Тут є три люстерка у салоні, зручні люстерка з боку водія. Працювати було б легше з кондуктором", - ділиться Роман. Херсонкомунтранс планує набрати ще 30 водіїв автобусів, - розказав директор підприємства Сергій Кислих. "Планується використовувати автобуси для перекриття проблемних напрямків,

наприклад, передмістя, які нещодавно приєдналися до міста Херсона", - каже Кислих. В автобусах рухома складова японського виробництва, інші деталі і сама збірка українська, - розказав технічний директор підприємства "Ісузу Атаман" Віктор Коваленко. "Автобус виконаний в 107-мих правилах, які дають змогу без перешкод перевозити осіб з пошкодженнями опорно-рухового апарату. Друге – дуже комфортні сидячі місця, 22 і загальна кількість 50", - розповів Коваленко. Вартість одного автобуса 2 мільйони 240 тисяч гривень. Щоб придбати автобуси місто взяло у кредит в «Укргазбанку» у розмірі 67 мільйонів 200 тисяч гривень у лізинг на 5 років. Лізинг дозволяє отримувати в комерційних банках за певну орендну плату в довгострокове користування майно з подальшою можливістю викупу, - пояснив міський голова Ігор Колихаєв. " У програмі заплановано протягом 5 років придбати 150 автобусів. Хочемо щороку купувати по 30 автобусів, щоб створити якісне комунальне підприємство. Об’єднати Херсонкомунтранс, Еклетротранс та Міськсвітло. Постачальник гарантує доставити інші 20 автобусів до 20 липня,

максимум до 1 серпня. Місто зможе виплатити кредити, якщо усі містяни, усі платники податків, будуть їх дійсно сплачувати. Лізинг – це відстрочування платежів. Ми зможемо якісно спланувати подальші бюджетні платежі на роки і подивимось, які ці 30 автобусів будуть себе почувати", - розповів Колихаєв. У випадку придбання нових автобусів діяв закон про публічні закупівлі, - пояснив голова громадської організації "Транспорт Херсонщини" Володимир Молчанов. Умови закону такі, що придбано буде не більш брендове, а дешевше, - пояснив Володимир Молчанов. " Неможливо зараз казати про якусь корупційну складову. Якщо вона там і є, то зазвичай вона криється в умовах оплати, яку контролює державний "Укргазбанк". Придбали те, що можливо було придбати, виконуючи закон. І немає підстав починати якийсь громадський спротив, тому що комусь подобаються красивіші й, можливо, довговічніші автобуси білоруського виробництва. В законі ще не прописано можливих санкцій між Україною та Білоруссю", - каже Володимир Молчанов. Нові автобуси будуть на гарантії. Підприємство-виробник встановить обладнання для обслуговування нового транспорту та проведе навчання водіїв, - розказав міський голова. Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Первые коммунальные автобусы уже в Херсоне

 • 2021-06-14 19:12:51
 • перегляди: 0

Об этом сегодня, 14 июня, на своей странице в социальных сетях, сообщил городской голова Херсона Игорь Колыхаев:

- 10 новых автобусов украинского производства уже переданы во владение городу. Всего таких будет 30, сегодня встречали только первую партию. Взяли их в лизинг на 5 лет, общая стоимость 67 200 000 гривен.

Работать они будут на тех маршрутах, где не хватает транспорта. На очереди троллейбусы с запасом хода, которые смогут быть полезными и для отдалённых районов города, где нет электролиний. 

Спасибо за поддержку и понимание всему депутатскому корпусу Херсонского горсовета, ни у кого нет сомнений, что в городе нужно развивать именно коммунальный транспорт! К этому и идём.

Посидел за рулём, прокатил депутатов и журналистов – отлично идёт! Уверен, вы оцените это приобретение.

Наша первая масштабная транспортная покупка для города сделана! И это только начало. С почином, Херсон! - поздравил Игорь КОЛЫХАЕВ

У Таврійську за президентською програмою триває створення нової спортивної інфраструктури

 • 2021-06-14 19:06:41
 • перегляди: 0

У Програмі Президента України “Велике будівництво” одним із пріоритетних напрямків є створення нової спортивної інфраструктури та оздоровлення нації. У рамках програми у місті Таврійськ триває будівництво комплексу спортивних майданчиків: футбольне поле розмірами  105х68 м,

бігова доріжка довжиною  400 м,

будівництво допоміжних будівель і споруд.Завершення реалізації даного проєкту забезпечить належний рівень організації тренувального процесу та можливість проведення районних змагань. У результаті це сприятиме фізичному та естетичному оздоровленню молоді,  підвищенню комфорту життя громад. Таврійська міськрада

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:

Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Відбулось відкриття co-workingspace в херсонському виші (відео)

 • 2021-06-14 19:01:54
 • перегляди: 0

Комітет жінок-підприємниць при Херсонській ТПП – місце, де не тільки обмінюються досвідом чи навчаються новому, але отримують практичну підтримку своїх ідей та створюють партнерства для їх реалізації.

Членкині Комітету підтримали Кафедра дизайна ХНТУ та її завідувачку професора Олену Чепелюк під час участі у конкурсі на грант від Британської Ради. Грант кафедра виграла, і вже 11 червня було відкрито co-workingspace з мультимедійною апаратурою для студентів-дизайнерів та митців міста.

Новий простір для творчості був спроектований та виконаний безпосередньо студентами та викладачами кафедри. І вже одразу простір приймає спільний проєкт кафедри та бізнесу – херсонського бренду Дитячий одяг evgakids, евгакідс.

Засновник та головний директор бренду є членкиня нашого Комітету Євгенія Лукаш. Основним завданням для студентів кафедри дизайну було розробити family look для майбутньої літньої колекції бренду. А представили колекцію чудові маленькі моделі з модельного агентства Наталі Попович, теж активної учасниці роботи Комітету.

‼Спільний успіх – це наш орієнтир‼

Детальніше у відео телестудії “Український південь”. Приєднуйтесь до нас у соцмережах:

Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter