У Росії прокоментували можливу екстрадицію Поклонської в Україну

Спікер російського МЗС Марія Захарова відреагувала на ці словами Мамедова під час пресконференції 14 жовтня, передає «Радіо Свобода». Так, за її словами, Поклонська «володіє дипломатичним імунітетом».

«Наталя Поклонська призначена послом РФ президентом РФ, і вона представлятиме нашу країну – Російську Федерацію. До України це не має ніякого стосунку. Як голова дипломатичного представництва за Віденською конвенцією про дипломатичні відносини Наталія Поклонська володіє абсолютним імунітетом від подібних заявлених ким-небудь дій, у тому числі на шляху проходження туди й назад. Це теж усі повинні розуміти», – заявила Захарова.

Експрокурор Криму і колишній депутат Держдуми Росії Наталія Поклонська перебуває в розшуку.

Указ російського президента Володимира Путіна про призначення Поклонською послом у Кабо-Верде 13 жовтня розміщений на порталі правової інформації. Пізніше Поклонська прокоментувала своє призначення надзвичайним повноважним послом Росії в Кабо-Верде.

Раніше в ЗМІ та соціальних мережах стали активно обговорювати можливе призначення Поклонської російським послом в африканську країну.

Після цього Наталя Поклонська заявила російському інформагентству «РИА Новости», що «їй цікава дипломатична діяльність, але коментувати повідомлення про її майбутнє працевлаштування поки передчасно».

Пізніше в інтерв’ю російським ЗМІ Поклонська говорила, що їй було б «цікаво» попрацювати в африканській державі Кабо-Верде.
Comments

    No results found.