Пийте і худніть: 3 кращих напої від дієтолога

Щоб схуднути, важливо стежити на тільки за тим, що у вас в тарілці, а й що у вас в склянці. Є напої, які допоможуть швидше піти зайвим кілограмам.

Восени проблеми з фігурою є все ще дуже актуальними, оскільки сезон відпусток ще не завершився і хочеться добре виглядати. Як швидко прибрати жир на животі зовсім не напружуючись? Американський дієтолог Джилліан Кубала порадила кілька напоїв, які допоможуть швидко схуднути.

3 напої для красивої фігури:

1. Вода. Організм людини на 80% складається з води, тому пити воду нам життєво необхідно. Чисту столову воду не можуть замінити ні соки, ні лимонади, саме вода вранці здатна активно запустити метаболізм, який сприяє нормальному травленню.

2. Кава. Джилліан рекомендує пити каву для того, щоб схуднути. Доведено, що кофеїн активізує обмін речовин в організмі і сприяє схудненню, але важливо дотримуватися кількох умов: каву потрібно пити без молока і цукру. Тільки в такому випадку ви отримаєте очікуваний ефект.

3. Імбірний чай. Імбирний чай істотно знижує відчуття голоду, особливо гарячий, а це значить, що з'їсте ви набагато менше. Більш того, доведено, що імбирний чай сприяє збільшенню термогенезу, що допоможе організму спалювати більше калорій.
Comments

    No results found.