Слідство виявило факти сексуальних домагань з боку губернатора Нью-Йорка. Байден закликав його до відставки

У лютому минулого року дві експомічниці губернатора штату Нью-Йорк Ендрю Куомо звинуватили його в домаганнях. Розпочате після цього розслідування показало “глибоко тривожну, але ясну картину” того, що відбувається на його робочому місці, повідомила прокуратура. Президент США Джо Байден заявив, що губернатор Куомо повинен покинути посаду на тлі розслідування, в якому його звинуватили в систематичних сексуальних домаганнях. Про це повідомляє The New York Times, передає УНН

Цитата

Відповідаючи на питання, чи повинен Куомо піти у відставку після публікації підсумків розслідування, Байден сказав: “Так”. Разом з тим глава держави поки не став наполягати на тому, щоб губернатор був залучений до судового переслідування.

Речниця Білого дому Джен Дженніфер Псакі, коментуючи ситуацію з Куомо, в свою чергу сказала: “Всі жінки, які пережили подібний досвід, домагання або жорстоке поводження або, в гіршому випадку, напад, заслуговують того, щоб їх голоси були почуті”.

Контекст

Розслідування, ініційоване генеральним прокурором штату Нью-Йорк Летіцией Джеймс щодо Ендрю Куомо показало,

що він систематично піддавав жінок сексуальним домаганням. Результати п’ятимісячного розслідування опубліковані на сайті генпрокурора.

У 165-сторінковій доповіді говориться, що слідчим вдалося виявити “глибоко тривожну, але ясну картину” того, що відбувалося на робочому місці у Куомо. Він, як стверджується в розслідуванні, регулярно ображав діючих і колишніх співробітників свого апарату жіночої статі, чіпаючи і цілуючи їх всупереч їх бажанню, а також відпускав непристойні коментарі сексуального характеру в їх адресу.

У розслідуванні згадуються 11 жінок, які зазнали харассменту з боку губернатора. В цілому слідчі отримали свідчення від 179 осіб. На думку авторів розслідування, Куомо таким чином порушував як федеральне законодавство, так і закони штату.
Comments

    No results found.