Напередодні Дня Незалежності у столиці проведуть фестиваль народних промислів

Міністерство культури та інформаційної політики України анонсувало проведення в Києві в суботу, 21 серпня, фестивалю народних художніх промислів "Етніка".

"21 серпня 2021 року в місті Києві на подвір’ї Національного музею історії України відбудеться фестиваль "Етніка", який збере найкращих майстрів народних художніх промислів з усієї України", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, місія фестивалю - розкрити потенціал народних промислів і проілюструвати їхню актуальність для сучасності.

"Адже, на відміну від багатьох західних країн, в Україні збереглися носії автентичної культури. Використовуючи оригінальні техніки, вони створюють вироби, актуальні в сучасному контексті: інтер'єрах, дизайні одязі, сервіровці тощо", - розповіли у відомстві.

Під час заходу 47 носіїв унікальних традиційних технік представлять свої роботи.

Також на гостей чекає зона кейсів «сучасної інтеграції традиційних ремесел у роботах дизайнерів» та корнери локальних крафтових виробництв (сироваріння та виноробства).

Амбасадорами фестивалю стануть 12 медіаперсон та інфлуенсерів, кожен із яких представляє окремий вид промислів - від різьблення до кераміки.

Зокрема, у спецпроекті беруть участь артисти: Саша Заріцька (гурт KAZKA), гурт Go_A, Аліна Паш, Дзідзьо, дизайнерки Катя Сільченко та Ліля Літковська, прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар, олімпійська призерка Дар’я Білодід, телеведучі Катерина Осадча та Руслан Сенічкін.

Вхід на захід вільний.

Нагадаємо, парад, концерт і феєрверки: Зеленський оприлюднив концепцію відзначення 30-річчя Незалежності України.
Comments

    No results found.