Шепетівські джури стали бронзовими призерами Буковинської січі

На минулому тижні Всеукраїнський етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура 2021: Буковинська Січ» дійшов завершення. Чернівецька область приймала Всеукраїнський етап гри уперше. Близько 200 учасників зі 24 областей України упродовж 10 днів брали участь у різноманітних змаганнях та вишколах. Окрім цього учасники вдосталь спілкувалися, ходили у походи, брали участь у майстер-класах та інших видах активного дозвілля. Юні джури визначали кращих у орієнтуванні на місцевості, тактичній медицині, саперній справі, а також стріляли з бойової зброї та метали гранати. Загалом переможців визначили у дев’яти номінаціях. У середу, 28 липня, нагороди їм вручили під час урочистостей на Центральній площі.

— Для нас «Джура» — це захід, який зшиває країну, який сьогодні формує гідне майбутнє нашої держави — сильної і успішної. Який би шлях, професію у житті, не обрали, пам’ятайте, що ви гідні сини і дочки України, плекайте нашу рідну мову, традиції, — звернулася до учасників гри заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко. І цього разу команда «Несамовиті орли» з Шепетівки гідно представила нашу територіальну громаду.

— Рій «Несамовиті орли», Шепетівського НВК 3, Курінь ім. Богдана Хмельницького, став бронзовим призером в таких номінаціях як «Стрільба з АК 74» та в конкурсі таборування «Бівак», — повідомив керівник Сергій Багнюк. Дитячо-юнацька гра «Сокіл» («Джура») заснована на козацьких традиціях та є не лише розвагою, а й засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.

Нагадаємо, що у червні місто Шепетівка приймало обласний етап патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Фото надав Сергій Багнюк
Comments

    No results found.