Курсанти парадного розрахунку НАДПСУ наповнились життєвою енергією в Межигір’ї (ФОТО)

Саме тому цими вихідними курсанти парадного розрахунку Національної академії, які готуються до параду військ, відвідали з екскурсією Національний парк "Межигір’я". Цей приклад сучасного садово-паркового мистецтва зазнав слави як колишня резиденція Віктора Януковича. Після перемоги Євромайдану територія, що раніше була захована від очей загалу, відкрилась для відвідувачів. Про це передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу НАДПСУ.

Сьогодні це одне з найкращих і найчистіших місць для відпочинку у Київській області, куди можуть потрапити усі охочі. Курсанти прогулялися парком, подивилися альтанки, скульптури, каскад штучних озер та соляну печеру, а також відвідали зоопарк, де проживають страуси, фазани, антилопи, муфлони, лами, рідкісні павичі. Відпочили, наповнились життєвою енергією та з новими силами розпочали новий тиждень!

Нагадаємо, що курсанти Національної академії Держприкордонслужби України наполегливо тренуються до параду, який відбудеться у столиці на честь 30-ї річниці Незалежності України.
Comments

    No results found.