Вінницький фотограф висміяв любов дівчат до селфі

Соціальні мережі підірвали фото вінницького фотографа Костянтина Ревуцького. Він дотепно відтворив образи найпопулярніших світлин, які зазвичай викладають дівчата в Інтернеті. Свої роботи чоловік виклав у Facebook.

Костянтин Ревуцький розповів: "Кілька днів тому з друзями проїжджали Калинівку. Дорогою помітили поле з соняхами. Я вирішив нарешті зробити світлини для себе і трішки повеселитися. Ні для кого не секрет, що зараз саме та пора, коли соняхи на полях виглядають найпрекрасніше. І тому чимало людей, а особливо дівчат, їдуть до них на фотосети. Отож, мімікою на своєму обличчі зіронізував образи, які зазвичай "вірусні" серед моделей. І, якщо дівчатам це личить, то чоловіки, як я тому приклад, виглядають, м'яко кажучи – кумедно".

Іронічний сет Ревуцький завершив фотографіями в образах, що притаманні чоловікам.

З 12 по 25 серпня у Національному заповіднику "Софія Київська" пройде V щорічний фотографічний ярмарок Photo Kyiv 2021 Цьогоріч Photo Kyiv 2021 буде представлений як міжнародна виставка фоторобіт "Невидиме життя" і відбудеться просто неба.

"Главком" зібрав світлини вся сіль яких криється на задньому плані.

Йшлося про те, що трьох українських дівчат оштрафували в Чорногорії за відверту публічну фотосесію на автомобільній дорозі
Comments

    No results found.