Понад 20 тисяч гривень віддали телефонним шахраям мешканці Шепетівського району за добу

За минулу добу, 2 серпня, дізнавачі Шепетівського РУП розпочали чотири кримінальні провадження за фактами вчинення шахрайських дій. Так, мешканець м. Полонного, купуючи автомобільні деталі, втратив більше 10 тисяч гривень. Чоловік перейшов за посиланням, наданим «покупцем», повідомив свої персональні дані та незчувся, як зникли кошти з його банківської картки.

Того ж дня до поліції звернулась шепетівчанка, у якої шахраї виманили більше 5 тисяч гривень. Жінка намагалась замовити стільці в інтернеті та втратила свої заощадження.

Користуючись сезоном врожаїв, шахраї розміщують оголошення про продаж зернових культур та наполягають на передоплаті. На жаль, жителька с. Жилинці, що на Шепетівщині, таким чином віддала шахраям більше 4 тисяч гривень.

Заготівля дров на зиму — наразі теж актуальна тема для мешканців Шепетівського району. Продаж дров через соціальні мережі — нагода для інтернет-шахраїв збагатитися. Днями полончанин перерахував дві з половиною тисячі гривень невідомим саме за «купівлю» деревини на зиму.

Прикро визнавати, що з кожним днем кількість жертв інтернет-шахраїв тільки зростає.

«Кожен із нас може попередити цей злочин звичайним способом — не відповідати на вимоги шахраїв. Просто кидайте слухавку! Навіть якщо ви продаєте/купуєте в інтернеті тривалий час, пам’ятайте, й досвідчені торговці/покупці потрапляють у пастки шахраїв! Бережіть свої кошти та майно», — наголошують у Шепетівському районному управлінні поліції.
Comments

    No results found.