У Хмельницькому сусіди, що залили квартиру, сплатять майже 30 тисяч майнових збитків і моральної шкоди

Звертаючись до суду, троє співвласників квартири у Хмельницькому зазначали, що 10 липня 2019 року їхнє помешкання затопили сусіди з квартири поверхом вище: в усіх кімнатах зі стелі та стінами стікала вода на меблі й на підлогу. Вони викликали поліцію та аварійну службу. За оглядом квартири склали два акти про залиття. Про це пише Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу Хмельницького апеляційного суду.

Відтак, Хмельницький апеляційний суд залишив без змін рішення Хмельницького міськрайонного суду у справі про відшкодування шкоди, завданої залиттям квартири.

За висновком експерта вартість ремонту після цієї події становить 25 тис 524 грн. Моральну шкоду позивачі оцінили в розмірі 4 тис грн. Ці суми вони просили суд стягнути солідарно з чотирьох відповідачів – співвласників квартири поверхом вище. Хмельницький міськрайонний суд позов задовольнив.

Не погоджуючись із рішенням місцевого суду, одна зі співвідповідачів оскаржила його в апеляційному порядку. Зокрема, вказавши, що суд першої інстанції не дослідив того, що зі сторони позивачів була груба необережність, яка стала причиною залиття квартири, адже в позовній заяві вони зазначили, що це вже дев`яте або десяте затоплення.

Також вважає, що акт про залиття квартири від 12 липня не може бути належним доказом, бо складався без присутності будь-кого зі співвідповідачів. А ще упевнена, що позивачі не надали доказів, що підтверджують понесені ними моральні страждання. Тому просила апеляційний суд скасувати оскаржуване рішення та ухвали нове, яким в задоволенні позовних вимог відмовити в повному обсязі.

Нагадаємо, на Хмельниччині засудили жінку, що зламала руку сусідові через спірну землю.
Comments

    No results found.