До Дня пам’яті та примирення: Фотопрогулянка Тячевом з ветеранкою Другої світової Лідією Гайналій (ФОТО)

Під час розмови ми поцікавились у героїні, про що вона мріє. Лідія Василівна відповіла, що упродовж двох років, відколи триває ковідний карантин, не мала нагоди побувати у центрі Тячева. Але дуже цього б хотіла. Тож разом з її донькою пані Іриною ми вирушили на прогулянку містом, огорнуте цвітінням сакур.

Упродовж прогулянки наша супутниця ділиться враженнями: за кілька років місто змінилося на краще, і його краса дарує наснагу і надихає жити далі. За це дякує владі Тячівської громади на чолі з міським головою І.І.Ковачем, адже докладають немалих зусиль для того, щоб цю красу підтримувати і примножувати.

Лідія Василівна навідалася до погруддя воїна-танкіста Степана Вайди, помилувалась цвітом сакур, сфотографувалась і біля фотозони «Тячівська писанка-2021» на площі Соборній, оглянула фотопанно «Це мій Тячів», де знайшла й своє фото з онучкою Олександрою, не оминула й міський фонтан. На вулиці розчулено приймала вітання від перехожих і щиро раділа нагоді оглянути улюблений весняний Тячів.

Інтерв’ю з єдиною ветеранкою Другої світової війни із Тячева Лідією Василівною Гайналій читайте у наступних публікаціях.

Фото Наталії Маджари
Comments

    No results found.