Ужгородець підкорив вершини гори Арарат (ФОТО)

Галерея

Про своє підкорення вершини в соцмережі Facebook повідомив Михайло Тимко. Як зазначає ужгородець Михайло Тимко гору Арарат в Туреччині підкорив 6 травня.

Арарат складається з двох вершин – Великого Арарату, висота якого становить 5165 метрів над рівнем моря і Малого Арарату (3927 м). Арарат є вулканічним масивом. Правда, останнє виверження було зафіксовано давно – 2 липня 1840 року. Виверження супроводжувалося потужним землетрусом, яке призвело до численних жертв. Цікаві факти про гору Арарат: Арарат — символ Вірменії. Тому, в країні ім’я Арарат дуже популярно у чоловіків

Довгий час сходження на вершину Арарату у місцевих народів вважалося богоугодною справою. Існує переказ про святого Якова, який кілька разів намагався знайти на горі Ноїв ковчег.

Попри те, що гора Арарат є символом Вірменії, з 1921 року вона перебуває на території Туреччини.

Вчені оцінюють геологічний вік великої вершини вулканічного масиву в 3,5 мільйона років, а малої — всього в 150 тисячоліть.

Перше в історії зимове сходження на гору Арарат було завершено Бозкурт Ергором 21 лютого 1970 року.   ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зимні розваги посеред весни: на Драгобраті туристи катаються на лижах (ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Comments

    No results found.