У Первомайську розпочала роботу спеціалізована мобільна група з протидії домашньому насильству

Сьогодні, 8 травня, на добове чергування заступила перша мобільна група Первомайського районного відділу поліції з реагування на факти домашнього насильства.

Про це повідомляє прес-служба Поліції иколаївської області.

До складу групи входять дільничний офіцер поліції та співробітник сектору реагування патрульної поліції, які пройшли відповідне навчання та цілодобово реагуватимуть на всі повідомлення про конфлікти в родинах, що надходять на спецлінію 102, та надаватимуть необхідну допомогу родинам на місці, проводитимуть профілактичну роботу із кривдниками та контролюватимуть дотриманням вимог заходів тимчасового обмеження прав домашніх тиранів.

Правоохоронці закликають громадян до активної співпраці щодо протидії фактам вчинення домашнього насильства, адже ця проблема потребує комплексного реагування і про неї ні в якому разі неможна замовчувати.

Якщо ви стали свідком або безпосередньо постраждали від домашнього насильства, обов’язково звертайтесь до поліції на спецлінію 102 або за телефонами Національної «гарячої лінії» з протидії домашньому насильству: 0-800-500-335 або 116-123 (цілодобово та безкоштовно з мобільних телефонів).
Comments

    No results found.