Калуські хокеїсти отримали екіпірування з Канади. ВІДЕО

Начальник управління сім', молоді, фізкультури молоді і спорту Калуської міської ради Михайло Клим каже, що «Білі ведмеді» вийшли на міжнародний рівень, тому потоваришували з організацією «Канадських друзів хокею в Україні», які подарували юним хокеїстам спортивне екіпірування, інформують "Вікна".

Голова громадської організації Наталія Долішня, яка очолює батьківський комітет дитячої хокейної команди, сподівається на співпрацю і надалі.

— Дуже приємно, що за океаном є небайдужі до калуського хокею, діти дуже раді. Для них це буде свято, адже екіпірування дуже дороге. Для нас, батьків, це буде великий бонус, а для дітей — щастя, бо для них це найкращі покупки.

Хокейний клуб «Білі ведмеді» добре відомий і знаний, як в Україні, так і за кордоном. А перемоги юних хокеїстів заохочують до постійних тренувань, дисциплінують і допомагають у повсякденному житті, йдеться в сюжеті КМТ.

Мама учасника ХК «Білі ведмеді» Соломія Гудак вважає хокей динамічною грою, яка сприяє не тільки фізичному розвитку, але інтелектуальному. Зокрема, діти навчаються складати успішно власну тактику гри, завдяки чому формується командний дух.

Соломія Гудак задоволена успіхами свого сина і впевнена, що саме хокей допомагає йому у формуванні та розвитку особистості.

— Мій син ходить на хокей з 7-ми років. Стоїть він на відповідальній позиції хокейного воротаря. Він  став дуже дисциплінованим і постійно занятий. Він складає графік таким чином, щоб успішно вивчити уроки і піти на тренування.

Чому саме для себе обрав саме хокей, де побував за час тренувань у клубі «Білі ведмеді» та про емоції під час самої гри розповів воротар дитячої хокейної команди Іван Гудак:

— Люблю хокей, бо це швидка гра на льоду. Тут потрібно мати хорошу реакцію. Я був на змаганнях в Києві,  Луцьку, у Вінниці,  Харкові, Одесі. Дуже приємні відчуття виникають, коли отримуєш бажану перемогу.
Comments

    No results found.