Батенко закликав «партію влади» не повторювати долю СДПУ(о)

Як розповів Тарас Батенко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера», востаннє схожим чином події на виборах в мажоритарному окрузі розвивалися в далекому 2004 році в Мукачевому.

«У силовий спосіб, з масовою фальсифікацією волевиявлення людей, із застосуванням спецназу. Тоді участь у виборах брала СДПУ(о), яка всіма силами протягувала свого кандидата до перемоги. Як з’ясувалося пізніше, це була підготовка до чогось більшого – до фальсифікацій виборів президента 2004 року.

Тому звертаюсь до «слуг народу»: не повторюйте шлях СДПУ(о) та Медведчука, щодо якого Рада нацбезпеки і охорони України нещодавно ввела санкції! Припиніть фальсифікації результатів голосування у 87-му виборчому окрузі на Прикарпатті. Не накликайте на себе гнів людей!» – сказав Тарас Батенко.

Народний депутат нагадав, що в ОВК з опломбованого приміщення було вкрадено бюлетені з голосами за кандидата від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Олександра Шевченка. Це саме ті бюлетені, які ОВК, контрольована «Слугою народу», відправила на перерахунок. У такий спосіб у кандидата, фактично, вкрадено перемогу. Адже за паралельними підрахунками, саме Шевченко переміг на цих виборах з перевагою в 184 голоси.
Comments

    No results found.