Правоохоронці повідомили про підозру колишньому топ-менеджеру "Укрзалізниці"

Українські правоохоронці повідомили про підозру в розкраданні мільйонів гривень бюджетних коштів одному з колишніх топ-менеджерів "Укрзалізниці", повідомляє прес-служба Служби безпеки України у вівторок.

Зазначається, що гроші з бюджету було виділено на ремонт рухомого складу УЗ.

"Оперативники спецслужби встановили, що чиновник залучив до підрядних робіт фірму, зареєстровану на підставну особу. Підприємство мало необхідні виробничі потужності й кваліфікований персонал. Насправді роботи фактично виконували працівники "Укрзалізниці" з використанням запасних частин невідомого походження. Ремонт здійснювався в значно менших обсягах, ніж передбачено регламентом, і з порушенням технологічних норм", - ідеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що збитки "Укрзалізниці" перебувають на рівні 58,6 млн грн, через що також була протиправно занижена на 6,4 млн грн оподатковувана база.

Нині зловмисникові повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)). Триває досудове слідство.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" джерела в правоохоронних органах, підозру вручили колишньому виконувачу обов'язків директора Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу.
Comments

    No results found.