Санкції США проти Дубінського в "Слузі народу" поки не обговорювали: причина

У "Слузі народу" наразі не можуть висловити свою позицію щодо санкцій США проти нардепа Олександра Дубінського. Це питання ще не обговорили через локдаун.

Крім того, деякі депутати перебувають у відпустці, інші – в округах. Про це на брифінгу заявив перший заступник глави фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, інформує 24 канал.

До речі Що відомо про Олександра Дубінського, проти якого США ввели санкції: кар'єра та статки

Заява Корнієнка

У нас поки немає жодного рішення щодо цієї ситуації,

– сказав він.

Корнієнко додав, що фракція і, зокрема, він сам "вивчають юридичну складову, практику дій в таких ситуаціях і чи може вона бути взагалі".

Санкції США проти Олександра Дубінського: що варто знати

11 січня нардепа вніс до санкційного списку мінфін США.

Під американські санкції також потрапили колишній прокурор Костянтин Кулик і екснардеп-утікач Олександр Онищенко. Загалом мовиться про 7 осіб і 4 інформаційні ресурси.

Їх звинувачують у втручанні в американські вибори, зокрема, у причетності до народного обранця Андрія Деркача.

Сам Деркач потрапив під санкції з боку США у вересні 2020 року за підозрою у "зв'язках з Росією" і "спробах вплинути на американські вибори" шляхом поширення неправдивих історій про посадових осіб із США.

Дубінський провів з Деркачем 2 спільні пресконференції, на яких політики заявили про необхідність розслідування нібито корупції з боку Байдена. Також вони розповіли про компанію Burisma (тут працював син Байдена) та "схему доведення України до банкрутства".

Розвідка США назвала дії Деркача втручанням Росії у президентські вибори.
Comments

    No results found.