Дика помилка тер Штегена дозволила "Атлетіко" обіграти "Барселону" в матчі Ла Ліги

"Атлетіко" обіграв "Барселону" в матчі 10-го туру чемпіонату Іспанії. Зустріч проходила в Мадриді і завершилася перемогою господарів з рахунком 1:0.

Команди розпочали гру в досить непоганому темпі і вже на старті обмінялися гольовими моментами. Спочатку Антуан Грізманн пробив з кількох метрів трохи вище воріт господарів після прострілу Усмана Дембеле. А потім Маркос Льоренте пробив з меж штрафного майданчика в поперечину воріт гостей.

Під завісу тайму напівмомент не використав Ліонель Мессі. Капітан господарів, отримавши класну передачу від Жорді Альби, пробив з гострого кута. Ян Облак м'яч зловив.

А в самому кінці тайму господарі несподівано забили. Марк-Андре тер Штеген допустив грубу помилку, вибігши майже до центру поля і не зумівши перехопити передачу на Янніка Феррейру-Карраско. Бельгієць із завданням вразити порожні ворота впорався на відмінно.

На 57-й хвилині рахунок у матчі мав зрівнювати Клеман Лангле, але його удар головою з лінії воротарського майданчика прийшовся прямо в руки Облаку. На 73-й хвилині Карраско міг зробити дубль. Однак його удар ыз правого краю штрафної гостей виявився трохи неточним.

У підсумку, матч так і завершився мінімальною перемогою господарів.

"Атлетіко" набрав 20 очок і наздогнав у турнірній таблиці "Реал Сосьєдад", який займає 1-ше місце і має на одну гру більше.

"Барселона" після 9 матчів посідає незвичне 10-те місце з 11 очками в активі.