Sony готує новий смартфон для шанувальників компактних пристроїв

Якщо ви думаєте, що японська компанія Sony покинула ринок смартфонів, то ви помиляєтеся. Sony продовжує працювати над новими моделями смартфонів і не втрачає надії повернути собі втрачені позиції на ринку. Зараз, якщо вірити інсайдерам, вона готує до виходу кілька нових смартфонів, серед яких Sony Xperia 100 III на базі Qualcomm Snapdragon 690, а також новий представник серії Xperia Compact.

За інформацією джерел, новий смартфон Sony Xperia Compact буде представлений в першій половині наступного року. Є версія, що він з’явиться на ринку під назвою Sony Xperia 1 III Compact. Чутки приписують йому 5,5-дюймовий дисплей і ще не анонсований чіпсет Qualcomm Snapdragon 775. Інші технічні характеристики нового смартфона поки невідомі, як і точні терміни його виходу і вартість.

Варто зазначити, що свого часу лінійка Sony Xperia Compact користувалася великим успіхом. Шанувальники бренду хвалили виробника за здатність зменшувати флагмани до компактних розмірів. Але Sony давно не оновлювала сімейство. Його останній представник під назвою Sony Xperia XZ2 Compact був представлений ще у 2018 році.
Comments

    No results found.