Зеленський звільнив скандального очільника Чернігівської РДА

Галерея

Зеленський звільнив голову Чернігівської РДА / УНІАН

Сьогодні глава України Володимир Зеленський звільнив голову Чернігівської РДА, якого на початку листопада нинішнього року затримали на отриманні хабара.

"Звільнити Журмана Сергія Миколайовича з посади голови Чернігівської районної державної адміністрації Чернігівської області згідно з поданою ним заявою", - йдеться в документі на сайті президента.

Зазначимо, Журмана затримали на отриманні хабара. За даними Служби безпеки України, він просив 10 тисяч доларів за зміну цільового призначення земельної ділянки площею 6 гектарів і дозвіл на розробку детального плану території. Журман був призначений на посаду в липні 2020 року.

Читайте такожВ Офісі Зеленського назвали причину звільнення Трофімова

Зазначимо, до березня 2015 року протягом півроку Журман був тимчасово виконуючим обов'язки голови Чернігівської обласної державної адміністрації.

Кадрові перестановки у владі - про що повідомлялося раніше:

У Слузі народу закликали Зеленського до розпуску Верховної Ради, якщо парламент відмовиться підтримати законопроект № 4288, що передбачає звільнення суддів Конституційного Суду, які скасували частину законодавства щодо боротьбі з корупцією.

2 листопада глава держави Володимир Зеленський допустив достроковий розпуск парламенту у тому випадку, якщо нардепи відмовляться звільняти суддів КСУ.

У вівторок, 27 жовтня, Конституційний суд виніс вердикт про неконституційність статті 366-1 Кримінального кодексу України, яка передбачає кримінальну відповідальність для державних службовців за внесення неправдивих відомостей до електронної декларації.

Суд зобов'язав Національне агентство з протидії корупції (НАЗК) закрити доступ до електронних декларацій.

Президент Володимир Зеленський 29 жовтня скликав термінове засідання РНБО, на якому було ухвалено рішення про відновлення роботи НАЗК і антикорупційного законодавства в цілому.




Comments

    No results found.