У ЗСУ за добу 16 нових випадків Covid-19, вісім хворих перебувають у лікарні

У Збройних силах України за минулу добу підтверджено 16 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу Covid-19, вісім осіб із числа хворих перебувають у закладах охорони здоров'я, повідомляє командування медичних сил ЗСУ.

"Станом на 10:00 1 серпня у Збройних силах України хворіє 196 осіб на гостру респіраторну хворобу Covid-19, викликану коронавірусом SARS-CoV-2. Загалом за час пандемії одужали - 625 осіб, летальних випадків - 5", - йдеться в повідомленні медиків на сторінці у Фейсбуці в суботу вранці.

Так, за минулу добу зареєстровано 16 нових випадків Covid-19: із них у закладах охорони здоров'я перебуває 8 осіб (Військово-медичний клінічний центр Північного регіону - 2 військовослужбовці та 2 співробітники ЗСУ, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону - 2 військовослужбовці, Полтавський військовий госпіталь - 1 військовослужбовець та Солом'янська районна лікарня м.Київ - 1 військовослужбовець).

Також на лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 8 осіб (Львівська область - 5 військовослужбовців, Івано-Франківська область - 1 військовослужбовець, Київська область - 1 військовослужбовець та Житомирська область - 1 співробітник ЗСУ).

Зазначається, що стан здоров'я всіх пацієнтів задовільний.

Загалом на ізоляції (зокрема самоізоляція) перебувають 572 людини. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби - 68 осіб.

Як повідомлялося, станом на ранок суботи в Україні кількість нових хворих на коронавірусну хворобу Covid-19 за добу перевищила 1 тис. осіб: зафіксовано 1 172 нових випадки, 556 одужали, 16 осіб з числа раніше хворих померли.
Comments

    No results found.