У Берліні тисячі людей протестують через "коронавірусну" змову

Тисячі людей вийшли в Берліні в суботу на протест проти коронавірусних обмежень. Про це повідомляє Tagesspiegel.

Згідно з повідомленням, активісти почали збиратись в центрі німецької столиці рано вранці. Деякі вигукували такі фрази, як "Ми друга хвиля!" і "Опір!", закликали до свободи і стверджували, що "найбільша теорія змови - пандемія коронавірусу".

У свою чергу, правоохоронці закликали всіх одягнути маски та дотримуватись соціальної дистанції, але учасники на це не зважали.

За даними поліції, станом на обід до маршу долучились близько 15 тис. людей - значно більше, ніж очікувалось. Прогнозували, що до протесту приєднаються до 10 тис. осіб.

До слова, це не єдиний сьогоднішній протест. Найбільше зібрання, яке повинно закінчитися у другій половині дня, організоване ініціативою зі Штутгарта Querdenken 711, яке проходе під гаслом: "Кінець пандемії - День свободи".

Зареєстрована також акція громадян, які виступають проти поглядів захисників теорій змови.

Як відомо, за даними Центру Джона Гопкінса, від початку пандемії у ​​Німеччині виявили 210 697 випадків зараження коронавірусом, з яких 9 154 людини померли, а побороли хворобу 192 596. За останні кілька тижнів показники зараження у Німеччині збільшилися і чиновники застерегли від втрати пильності.

Раніше повідомлялося, що представники Всесвітньої організації охорони здоров'я та органів із питань громадського здоров'я кількох країн Європи вважають, що молодь нині є головним поширювачем коронавірусу. 
Comments

    No results found.