Визначено підрядника з реконструкції приймального відділення ЦМЛ Нової Каховки

Відділ капітального будівництва виконавчого комітету Новокаховської громади Херсонщини інформує мешканців про стан справ з початком виконання робіт з реконструкції приймального відділення міської лікарні на лікарняному відділенні №2 у мікрорайоні Сокіл, повідомляє Online НК.

Приймальне відділення - перше в лікарні куди потрапляє людина у випадку екстреної ситуації. Саме тут проводиться оцінка її стану, здійснюються невідкладні заходи і приймаються рішення щодо подальших дій медичних працівників. В контексті реформування системи охорони здоров’я, затвердження госпітальних округів та визначення опорних лікарень, саме приймальні відділення опорних лікарень стануть місцем маршрутизації швидкої допомоги, яка забезпечить надання кваліфікованої медичної допомоги.

Тому, на виконання доручення Президента України В.Зеленського, реконструкції приймальних відділень опорних лікарень включені до Програми «Велике будівництво». Постановою КМУ передбачено 64,0 млн. грн. на 8 відділень Херсонської області, у тому числі і в нашій лікарні. Окремою постановою КМУ передбачені кошти на придбання медичного устаткування.

В місті є певний досвід реалізації вищезазначеної програми: в червні введено у експлуатацію після капітального ремонту футбольне поле «Дніпро» стадіону «Енергія» зі штучним покриттям.

Першим етапом реалізації програми щодо реконструкції приймальних відділень опорних лікарень є розроблення проектно-кошторисної документації з метою приведення приміщень до уніфікованого зовнішнього вигляду, пристосування відповідних приміщень для розміщення нового обладнання (комп’ютерних томографів та іншого сучасного обладнання) з урахуванням діючих санітарних та будівельних норм і вимог. Проектно–кошторисна документація виконана за рахунок коштів міського бюджету ТОВ «Укртехінвентаризація», директор Андрій Малієнко.

Проект пройшов комплексну державну експертизу та отримав позитивний експертний висновок. Замовником реконструкції об’єкта визначено Департамент розвитку територій ОДА, який провів процедуру державної закупівлі і уклав договір-підряд з новокаховським приватним малим підприємством «Віра».

Приймальне відділення - частина приміщень першого поверху 5-ти поверхової будівлі ЛК№2 вул.Свєтлова,1. Загальна площа, що підлягає реконструкції - 495,0 м2. Потужність відділення - 80 осіб/добу. Приймальне відділення складається з 38 кабінетів і 28 працюючих.

Загальна кошторисна вартість з урахуванням результатів проведених закупівель та витрат замовника становить 8,9 млн. грн. Значна вартість обумовлена необхідністю посилення плит перекриття між першим поверхом та підвальними приміщеннями для розміщення технологічного обладнання комп’ютерних томографів та рентген-апаратів.

Проектом реконструкції передбачається: пристосування існуючих приміщень до сучасних норм, оздоблення приміщень спеціальними матеріалами з баритовою штукатуркою, радіаційний захист, утеплення фасаду, улаштування вимощення з гідроізоляцією, реконструкція усіх внутрішніх інженерних мереж, встановлення сучасних систем пожежогасіння та пожежної сигналізації, улаштування додаткових пандусів для забезпечення потреб пацієнтів з особливими фізичними потребами.

Реалізація проекту передбачається до кінця поточного року.
Comments

    No results found.