“Позитивна тенденція”: Шмигаль заявив, що в Україні зафіксували рекордно низький відсоток людей, які захворіли на коронавірус

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що у понеділок, 4 травня, в Україні було зафіксовано рекордно низький відсоток людей, які захворіли на СOVID-19.

Про це він повідомив під час традиціної наради, яка проходить під головуванням президента Володимира Зеленського, передає ОП.

Глава Уряду зазначив, що відносно загальної кількості активних хворих відсоток нових заражень становить 3,5%. Також зафіксоване рекордне співвідношення пацієнтів, які одужали, до нових хворих: за добу видужали 256 людей, а заражень виявили 366.

“Дуже позитивна тенденція. Завдяки старанному дотриманню карантину Україні вдалося оминути найстрашніші сценарії. Як ми й передбачали, позитивні тенденції епідемії почалися за тиждень до послаблення карантину. В останні дні дуже важливо ретельно дотримуватися обмежувальних заходів, щоб якомога безпечніше розпочати вихід з карантину”, – відреагував Зеленський.

Нагадаємо, що в Ізраїлі заявили про “прорив” у винайденні вакцини проти коронавірусу.
Comments

    No results found.