Уряд очікує пік пандемії коронавірусу в найближчий тиждень — Шмигаль

Згідно прогнозам науковців, він може завершитись 8-9 травня

Кабінет Міністрів очікує, що Україна пройде пік захворюваності на коронавірусну хворобу в найближчий тиждень. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі Українського радіо.

«Можна говорити, що ми були на етапі зростання, але цей етап був дуже помірний і зараз ми знаходимося на піку захворюваності або так званому плато, коли кількість захворілих щодня не змінюється», – пояснив прем'єр.

За його словами, уряд взяв за основу розрахунки декількох наукових установ, у тому числі Академії наук. Статистика свідчить, що протягом останніх 18 днів в Україні спостерігалася стабільна ситуація щодо зростання кількості захворілих – дані коливалися в межах від 300 до 550 нових виявлених випадків на добу.

Шмигаль зазначив, що згідно з розрахунками, пік захворюваності в Україні завершиться в районі 8-9 травня в разі відсутності порушень карантинного режиму.

«Тобто це фактично початок завершення епідемії для України в медичних термінах. І це означає, що з 11 числа ми можемо піти на перший етап послаблення карантинних обмежень», – наголосив очільник уряду.

Нагадаємо: карантинні обмеження в областях, які демонструють найвищі показники захворюваності на COVID-19, будуть жорсткішими, ніж загалом по Україні. 
Comments

    No results found.