"Не 86 копійок": які надбавки отримали медпрацівники-протестувальники вінницької районної лікарні

Під час онлайн-брифінгу Наталя Заболотна розповіла, що перевіривши документи бухгалтерії медзакладу та поспілкувавшись з колективом, з’ясувалося, що нарахування та виплати зроблені вірно.

– Були у бухгалтерії, особисто переглянули табелі. Переконались у тому, що бухгалтерія правильно здійснила нарахування. Вони зроблені відповідно до окладу. Люди вчора розібрались і з'ясувалось, що вони отримали всі належні надбавки. Також подивились, що це за заробітна плата у 86 копійок. Це лікар-інтерн, який працює у районній лікарні на 0,25 ставки. Насправді його надбавка за роботу з ковідними склала 463 гривні. Але, підсумувавши усі надбавки, які є, його зарплату виплатили йому в аванс. А 86 копійок – це залишок.

Зокрема Ірина Борзова прокоментувала питання забезпечення лікарів закладу засобами індивідуального захисту, зауваживши, що Вінницької ЦРЛ прийняла від волонтерів та держави найбільше допомоги. За її словами, жоден з медиків цього закладу не захворів на коронавірус, що теж свідчить про належний рівень захисту медперсоналу.

Нагадаємо, колектив лікарні вимагав обіцяних урядом 300% доплат за роботу з пацієнтами, які хворіють на COVID-19. Також лікарі скаржились на недостатню кількість захисних костюмів. Натомість, під час мітингу, головна бухгалтерка закладу, пояснила що кошти на надбавки на виплату надбавок потрібен час, бо це ряд певних процедур. А головний лікар Вінницької центральної районної лікарні Олександр Кривов’яз пообіцяв своїм колегам, що усі виплати медики отримають.
Comments

    No results found.