У міськраді стверджують, що луцькі лікарі досі не отримали обіцяних урядом доплат

Лікарі, які працюють з COVID-19 досі не отримали 300 % доплат з державного бюджету, обіцяних урядом.

Про це пише радник Луцького міського голови Ігор Поліщук у «Фейсбук».

«Наступного тижня виповниться два місяці як в Україні запроваджений карантин. А лікарі, які працюють з COVID-19 досі не отримали 300 % доплат з державного бюджету, обіцяних урядом.

На реалізацію цієї програми доплат необхідно не більше тижня – один день на підготовку змін до бюджету, один день на голосування за їх внесення, один день на рішення Кабміну та кілька днів на детальні інструкції відповідних міністерств.

Неспроможність уряду в розумні строки вирішити питання з доплатами до мізерних зарплат лікарям, які протистоять коронавірусу та знаходяться в зоні ризику демонструє необхідність радикального оновлення принципів та механізмів роботи державного апарату та системи роботи уряду.

Якби пандемія у нас розвивалась не помірно, а радикально – за сценарієм Італії або Іспанії наслідки непрофесійності уряду та неспроможності прийняти й реалізувати важливі рішення в розумний строк були б катастрофічними.

В той час, коли уряд не може вирішити питання з доплатами майже за два місяці, місцеве самоврядування в Україні показує приклад оперативності та вирішує це питання за кілька днів. Так, перші кошти на доплати медикам міських лікувальних закладів, які працюють з COVID-19 Луцькою міською радою були виділені за кілька днів від початку карантину – 16 березня на найближчій позачерговій сесії, а керівництво лікувальних закладів фактично одразу приступило до їх використання. Думаю, центральній владі варто не боротися з місцевим самоврядуванням, а треба переймати принципи роботи та практики прийняття та реалізації рішень», – пише радник.

The post У міськраді стверджують, що луцькі лікарі досі не отримали обіцяних урядом доплат appeared first on Волинь Online.
Comments

    No results found.