Догравання сезону УПЛ у двох містах: у "Зорі" назвали проблеми такого рішення

Решту матчів сезону-2019/20 української Прем'єр-ліги (УПЛ), який планують поновити 30 травня, можуть дограти у двох містах.

Верхня "шістка" гратиме у Києві, нижня - у Львові або Дніпрі.  Найближчого четверга клуби мають обговорити такий варіант догравання.

Однак у луганській "Зорі" без ентузіазму сприймають можливе рішення.

"Якщо говорити про догравання чемпіонату в двох містах, то справа ж не тільки в матчах. Є й відновлювальні процедури, тренування, проживання в готелі. Їздити туди-сюди - зростають витрати. Хто буде за це платити? Це не комфортно для тренувального процесу і команди. І потрібно говорити про умови, поля. Готелі поки закриті. Ці умови готові надати в тому ж Києві?

Щоб забезпечувати рівень інфраструктури, треба додаткові витрати. Не всі можуть собі це дозволити. Зараз і так нелегко. Потрібно ще брати моральний фактор - наша команда і так відірвана від рідного міста. Ще раз її перевозити - це нераціонально", - цитує tribuna представника клубу.

"Зоря" базується у Запоріжжі після початку війни на Донбасі.

Раніше УЄФА виділив національним асоціаціями по понад 4 мільйона євро для підтримки під час пандемії. Їх отримає і Українська асоціація футболу (УАФ).

Матчі Чемпіонату України були призупинені через коронавірус від 17 березня. В УПЛ після 23 турів лідирує "Шахтар".

Нагадаємо,  УЄФА попросив асоціації надати плани з догравання сезону до 25 травня. Як альтернативу в організації готові схвалити різні скорочені формати завершення сезону: у вигляді плейоф або міні-турнірів.

Якщо чемпіонат доведеться завершити дочасно, учасників єврокубків наступного сезону визначатимуть за спортивним принципом, тобто за положенням в турнірній таблиці за підсумками кількості зіграних матчів. Також в УЄФА пояснили, кого не допустять до єврокубків-2020/21.

Наразі дочасно завершено два футбольні чемпіонати: нідерландську Ередивізію без визначення чемпіона та французьку Лігу 1. Чемпіоном Франції сезону-2019/20 став ПСЖ.
Comments

    No results found.