Вінницьку міськраду просять відновити роботу громадського транспорту в звичайному режимі: петиція

Вінничанин Іван Супряга опублікував петицію. до Вінницької міської ради з проханням відновити роботу міського громадського транспорту в звичайному режимі з 12 травня.

За словами автора петиції, саме з цієї дати рішенням уряду буде суттєво послаблений карантин на території країни, відтак відновлення роботи громадського транспорту міста в звичайному режимі (після завершення травневих свят) буде цілком обгрунтованим.

“У Вінниці та області з 17 квітня тримається доволі оптимістична динаміка щодо захворюваності на коронавірус, більше того, саме наш регіон є рекордсменом в Україні за кількістю тих, хто одужав при відносно низькій кількості нових випадків коронавірусу”, – пояснює автор петиції.

Також пан Супряга пропонує “з обмежень залишити лише масковий режим та заборону перевезення кількості пасажирів, яка перевищує встановлену виробником ТЗ кількість сидячих місць. Таким чином можна знайти золоту середину між санітарно-епідеміологічною стороною питання та фінансовою. Кожен день “спеціальних перевезень”, які роблять недоступним громадський транспорт для більшості вінничан, виливаються у шалені збитки як для Вінницької транспортної компанії, так і для загалом для нашого міста. А отже, чим раніше буде відновлено перевезення у міському транспорті в звичайному режимі, тим меншими будуть втрати для міського бюджету і тим більше раніше запланованих міською владою соціальних та інфраструктурних проектів вдастся виконати”.

Крім того в петиції пропонується міській раді “звернутися до уряду з проханням дозволити в рамках запланованого урядом “адаптивного карантину” з 12 травня відновити хоча б приміське автобусне сполучення з Вінниці до сіл Вінницького та сусідніх із ним районів, а також рух приміських поїздів сполученням Жмеринка-Козятин та Вінниця-Гайворон. Хоча б без відкриття залів очікування на авто- та залізничному вокзалі, як варіант запропонувавши на першому етапі відкрити лише приміські каси залізничного вокзалу, а для автобусів приміського сполучення замість автовокзалів використати кінцеві зупинки громадського транспорту, такі як “Гіпермаркет Грош”, “Меморіал Визволення”, “Електромережа”, “Залізничний вокзал” тощо.

Це суттєво полегшить життя людей уже найближчим часом і набагато краще, ніж жити без міського та приміського транспорту ще протягом двох тижнів”.

Станом на 13:54 5 травня петицію підписали 11 людей з 350 необхідних. Підтримати петицію можна за цим посиланням.

Нагадаємо, що станом на ранок 5 травня на території Вінницької області зареєстровано 5 летальних випадків від коронавірусної хвороби. За останню добу зафіксовано 6 нових інфікованих і 70 випадків одужання.

Загалом на Вінниччині з початку пандемії виявлено 454 випадки інфікування COVID-19 та 216 випадків одужання.

Зазначимо, що вчора уряд оголосив про продовження карантину до 22 травня з послабленням деяких обмежувальних заходів після 11 травня.  Читайте також:

“Пасажиропотік у громадському транспорті Вінниці зменшився втричі”, – Луценко
Comments

    No results found.