Медсестра дитбудинку в Кам'янському, "заспокоюючи" дитину, вирішила струсити його вниз головою (Відео)

У Кам'янському медсестру дитячого будинку відсторонили від виконання обов'язків через грубе поводження з маленькою дитиною. Проводиться внутрішня перевірка.

Як повідомляє "Дніпро Оперативний", в п'ятницю, 26 червня, перехожий, який знаходився поруч з дитячим ломом на вулиці Спортивна, 33, зняв на відео звернення співробітниці дитячого будинку з півторарічною дівчинкою. На відео зображено, як жінка кричущу дитину перевернула вниз головою і струснула.

Пізніше, під час з'ясувань обставин інциденту, стало відомо, що жінка — це місцева медсестра. Її дії, як вона сама заявила, було якоюсь дією, яке повинно було "заспокоїти" кричить дитини.

Старший інспектор сектору моніторингу Олена Тимченко повідомила, що медсестра закладу на сьогодні її відсторонена від виконання своїх обов'язків. У Кам'янському спеціалізованому будинку дитини Дніпропетровської обласної ради проводиться внутрішня перевірка, а всі подробиці події встановлює Ювенальна превенція.

Раніше повідомлялося, що на Лісовому масиві столиці п'яний чоловік побив і викинув з вікна багатоповерхівки свого 6-річного хрещеника. Хлопчик госпіталізований до лікарні, а чоловікові загрожує до 15 років тюремного ув'язнення.

Раніше ASPI news повідомляло, що поліцейські на території Чернігівської області затримали чоловіка, який вступив у статевий зв'язок зі школяркою. Стало також відомо, що на території Харкова співробітники правоохоронних органів затримали жінку, в руках якої був пакет з людськими останками.
Comments

    No results found.