НАБУ відкрило справу на голову "Укрпошти" Смілянського

Національне антикорупційне бюро України відкрило справу щодо генерального директора "Укрпошти" Ігоря Смілянського. Про це повідомила пресслужба бюро "РБК-Україні".

"НАБУ на виконання постанови суду внесло відомості до Єдиний реєстр досудових розслідувань", - зазначили у відомстві.

Як відомо, раніше Вищий антикорупційний суд зобов'язав НАБУ завести кримінальну справу. У травні заявник просив відкрити справу на чиновників НКРЗІ та керівництво "Укрпошти", проте бюро відмовилося внести відомості до реєстру.

У заяві йшлося про нібито безпідставне зростання тарифів на міжнародні поштові відправлення, яке комісія здійснила за зверненням "Укрпошти". Вигодонабувачем підвищення вартості послуг назвали генерального директора Ігоря Смілянського та його заступників.

Нагадаємо, раніше перший секретар Національної спілки журналістів України Ліна Кущ заявила, що в 2020 році щомісячна зарплата гендиректора "Укрпошти" Ігоря Смілянського складе майже 1,9 млн грн.

Пізніше Смілянський спростував попередню інформацію зазначивши, що зарплата у два мільйони гривень є "фейком", оскільки за грудень він отримав 1 млн 24 тис. гривень.
Comments

    No results found.