Прем'єр-міністр України Шмигаль прокоментував можливість відставки Авакова

Голова Кабінету Міністрів України Денис Шмигаль висловився щодо можливої відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. На думку чиновника, Аваков достатньо добре справляється зі своїми обов'язками. 

Про це Шмигаль заявив у інтерв'ю виданню НВ. Він запевнив, що вважає роботу Авакова на посту міністра внутрішніх справ достатньо ефективною, а діяльність правоохоронної системи більш якісною, ніж це було п'ять років тому. Прем'єр-міністр зазначив, що у нього наразі немає підстав говорити про відставку Авакова. В той же час, він наголосив, що наразі будь-який діючий міністр України готовий залишити посаду: "У випадку, якщо буде підстава для відставки, я прийму це і від суспільства, і від Верховної Ради, і від президента. Я – менеджер, якого найняла держава, і який має бажання ефективно виконувати покладені на нього обов'язки, аби показати суспільству результат". Також він запевнив, що не цікавиться політичними інтригами.

ASPI news раніше повідомляло, що прем'єр-міністр Шмигаль заявив про успішність правоохоронної системи в Україні. Також Володимир Зеленський називав фракції "Слуга народу" умови, які можуть уможливити відставку Арсена Авакова.
Comments

    No results found.