Польська авіакомпанія відновлює польоти до трьох українських міст: дата і ціни

Польська авіакомпанія LOT від 15 липні відновить регулярні рейси між трьома українськими містами та Варшавою. Зокрема, полетіти можна буде до польської столиці з Києва, Одеси та Львова та у зворотньому напрямку.

Про це пише "Польське радіо".

Водночас, як йдеться на сайті компанії, рейси зі Львова до Варшави будуть здійснюватися о 14:45 або 18:20, в залежності від дня. Ціна квитків стартує від понад 2 тисяч гривень в один бік. Однак, у перший день відновлення рейсів вартість найвища - від 4 831 грн.

За рейс з Одеси до Варшави, наприклад, доведеться заплатити в середньому від 2 500 грн. Вильоти будуть здійснюватися о 13:10 і 19:15.

Загалом LOT оголосила про відновлення 130 рейсів із польської столиці і 9 регіональних аеропортів. Компанія повідомляє, що польоти будуть здійснюватися сім раз на тиждень. Зокрема, від 15 липня пасажири зможуть літати в:

Німеччину,

Францію,

Іспанію,

Данію,

Швейцарію,

Хорватію,

Словенію,

Естонію,

Латвію,

Стамбула,

Белграда,

Великою Британією.

Від середини липня з варшавського аеропорту імені Шопена можна буде подорожувати у: Мюнхен, Франкфурт, Гамбург, Париж, Мілан, Цюрих, Женева, Штутґарт, Копенгаґен. Також будуть здійснюватися польоти до Загреби, Любляни, Мадрида, Риги та Таллінна.
Comments

    No results found.