Зеленський і борги перед шахтарями: хронологія пустих обіцянок

Президент України Володимир Зеленський неодноразово обіцяв шахтарям погасити заборгованість по зарплатах і кожного разу навіть називав конкретні дати, але жодного разу він так і не спромігся виконати свого слова.

Візуалізацію пустих обіцянок Зеленського опублікував відомий блогер Mason Lemberg у відео з назвою "Гостросюжетний серіал "Слуга народу-6" Серія "Трохи зношений і малость використані".

Так, 6 лютого 2020 року Зеленський у Червонограді пообіцяв виплатити зарплати до 25 лютого – повністю або частково. ОБІЦЯНКУ ВИКОНАНО НЕ БУЛО.

25 лютого 2020 року президент на Всеукраїнському з'їзді шахтарів пообіцяв виплатити борги з зарплат шахтарям протягом березня-квітня. Він навіть пригрозив невиплатою зарплат уряду, якщо цього не буде зроблено. ЗАРПЛАТИ НЕ ВИПЛАЧЕНІ, МІНІСТРИ І НАДАЛІ ОТРИМУВАЛИ І ОТРИМУЮТЬ ЗАРПЛАТИ.

23 червня 2020 року шахтарі мітингують під будівлею Офісу президента з вимогою виплатити зарплати за чотири місяці – ще з лютого. 24 червня до них вийшов Зеленський і пообіцяв "зробити все за пару днів". "Я розберусь з Центренерго (компанія, яку контролює олігарх Ігор Коломойський – ред.), чи вони платять вам гроші", - заявив глава держави.

Шахтарів він відправив "додому, до своїх сімей"… ДАЛІ БУДЕ.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ, ПОПРИ ОБІЦЯНКУ, ТАК І НЕ РОЗІБРАВСЯ ІЗ ЗАБОРГОВАНІСТЮ "ЦЕНТРЕНЕРГО" ПЕРЕД ШАХТАРЯМИ - ВОЛИНЕЦЬ

Також слідкуйте за "Прямим" у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.
Comments

    No results found.