Зеленський пообіцяв податкову підтримку внутрішнього туризму

Про це глава держави заявив у ході спілкування з журналістами після підписання угоди про морську концесію в межах робочої поїздки на Херсонщину, яке транслював Офіс Президента у Facebook.

«Зараз не хочу забігати наперед, але ми розглядаємо дуже важливий законопроєкт, який, я впевнений, ми встигнемо проголосувати у Верховній Раді до 15 липня, доки депутати працюють. Не хочу говорити про податки на туризм. Якщо можна, це такий невеличкий анонс – ми будемо допомагати і податками також внутрішньому туризму», – сказав Зеленський.

Він додав, що наразі розробляється велика програма з розвитку внутрішнього туризму.

«Я впевнений, що вона днями з’явиться на рівні уряду», – зазначив Президент.

Він констатував, що раніше ніхто не звертав уваги на внутрішній туризм, хоча в Україні є що подивитися і показати.

У цьому контексті глава держави поінформував, що програма розвитку внутрішнього туризму передбачатиме відбудову та ремонт українських замків, музеїв та відновлення парків.

Як повідомлялося, Президент України Володимир Зеленський у ході робочої поїздки до Херсонської області взяв участь у підписанні угоди щодо передачі в концесію майна державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт» і майна державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

Перед цим глава держави ознайомився з перебігом реконструкції аеропорту «Херсон».
Comments

    No results found.