Зеленський анонсував ухвалення Радою до 15 липня закону для розвитку внутрішнього туризму

Президент України Володимир Зеленський анонсує ухвалення Верховною Радою до 15 липня закону, який сприятиме розвитку внутрішнього туризму в Україні.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив журналістам під час робочої поїздки до Херсонської області.

«…у нас прекрасна країна, в якій теж багато чого є подивитись, але ми українці іноді, на жаль, не знаємо, що у нас є в країні», - заявив він.

За словами глави держави, вже був запущений масштабний всеукраїнський проект «Мандруй Україною» для розвитку внутрішнього українського туризму.

«Ніхто раніше не звертав уваги на внутрішній український туризм…всі люди їдуть влітку в Туреччину, в Єгипет, в ОАЕ, але я вам скажу, що зараз через коронавірус – в ньому є тільки мінус, але є невеличкий плюс – нам потрібно розвивати наш внутрішній український туризм, і зараз через всі ці карантинні обмеження…є можливість подивитись свою країну. Є що показати», - зазначив президент.

Зеленський зауважив, що наразі напрацьовується законопроект, який сприятиме розвитку туристичної галузі в Україні. «Не хочу зараз забігати наперед – ми зараз розглядаємо дуже важливий законопроект, який, я впевнений, ми встигнемо проголосувати у Верховній Раді до відпустки, до 15 липня…будемо допомагати і податками також внутрішньому туризму, і розвитку внутрішньому туризму».

Крім того, за словами президента, найближчими днями буде програма з розвитку внутрішнього туризму на рівні уряду.

«У нас є багато замків, які ми хочемо показати країні, ми зараз цим займаємося, щоб вони були відбудовані, відремонтовані, музеї, на які не звертали багато років увагу, на жаль», - зауважив Зеленський.

Також президент повідомив про плани скасувати візовий режим для деяких країн, громадяни яких прямують в Україну з туристичною метою. «Що стосується західних туристів, які прямують до України, ми також домовились з МЗС, ми хочемо для деяких країн дуже швидко, вже найближчим часом лібералізувати візовий режим», - відзначив він.
Comments

    No results found.