Рік президентства Зеленського: центр Разумкова назвав здобутки і прорахунки (Відео)

Галерея

Українська влада не має стратегії щодо деокупації Криму та припинення російської агресії на сході країни. У Центрі Разумкова підсумували рік президенства Володимира Зеленського і виклали інформацію у примірнику.

Згідно з дослідженнями, влада країни не досягла прогресу у переговорах із Росією: збройний конфлікт триває. Водночас, позитивним явищем назвали обміни утримуваними. За рік президентства Зеленського їх було три.

Крім того, влада країни не напрацювала партнерство з країнами-союзниками, що допомогли б в умовах російської агресії. Недоліком називають і відсутність реформ у правоохоронній сфері.

"Виникають проблеми неспроможності об'єктивно розслідувати резонансні злочини проти громадського активіста, журналіста. Це підриває суспільну довіру до правоохоронних органів та влади в цілому. Стратегічним прорахунком влади є відмова української влади від миротворчої місії ООН на Донбасі", - повідомив співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки центру Разумкова Михайло Пашков.
Comments

    No results found.