Автор міфу про "розкриття" справи Шеремета володіє мільйонними статками, - журналісти і адвокати (ВІДЕО)

Леонід Маслов, адвокат: керівник слідчо-оперативної групи по розслідуванню вбивства Шеремета Євген Коваль був головним автором міфу про "розкриття справи"

Саме Євген Коваль уперше порушив презумцію невинуватості Антоненка, Кузьменко та Дугар.

Земля на мільйон $ і елітні авто: хто керував слідством у справі Павла Шеремета? Про це йдеться у журналістському розслідуванні Bihus.info.

Пам’ятаєте терміновий брифінг по справі Шеремета і затримання Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугар? Євген Коваль - керівник слідчо-оперативної групи по розслідуванню вбивства Шеремета і перший замголови Нацполу. А от його родичі - справжні латифундисти: у їхній власності майна на десятки мільйонів гривень. От тільки питання про це майно близьких викликають у генерала таке роздратування, що журналістів починають тягати по допитах.

Про елітний автопарк поліцейського керівника, гектари землі його родичів і навіть базу відпочинку в Карпатах - дивіться у матеріалі Марії Землянської для Bihus.Info. Там же - коментар Леоніда Маслова, адвоката Андрія Антоненка.

Юрист Леонід Маслов також заявив про поширення дезінформації у справі Шеремета: "Останнім часом рівень брехні зашкалює"

Щодо справи Шеремета розгорнута медійна кампанія з масованим потоком дезінформціі.

Про це у своєму блозі (https://censor.net.ua/blogs/3201505/oznayiomlennya_z_spravoyu_sheremeta_pershe_vrajennya_vdeo) на Цензор.НЕТ повідомив (https://m.censor.net.ua/ua/video_news/3201607/yuryst_maslov_zayavyv_pro_poshyrennya_dezinformatsiyi_u_spravi_sheremeta_ostannim_chasom_riven_brehni) юрист Леонід Маслов, який представляє захист Андрія Антоненка, підозрюваного у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, передає Цензор.НЕТ.

За інф. Bihus.info та censor.net.ua
Comments

    No results found.