Справа Порошенка: Верещук здивувалася поведінці Рябошапки (Відео)

Ірина Верещук розповіла, що на зустрічі із фракцією СН Руслан Рябошапка називав справу проти Петра Порошенка перспективною, але потім кардинально змінив свою думку.

Народна депутатка від партії "Слуга народу" Ірина Верещук розповіла про висловлювання колишнього генерального прокурора Руслана Рябошапки щодо справи проти п'ятого президента Петра Порошенка.

Тему "Справа Петра Порошенка: Політичне переслідування або відновлення" обговорювали в ефірі програми АПОСТРОФ TV. Гості ефіру обговорювали висловлення Рябошапки про те, що справи проти Порошенка є "юридичною трешем". Верещук розповіла, що на фракції Рябошапка говорив, що бачить перспективу в розслідуванні кримінальних справ, але потім змінив свою думку.

"Ми запитували його, коли збирались голосувати: "Чи ви, як генпрокурор, бачите перспективу цих справ?". "Звичайно", - казав він. Тепер виявляється, що це якийсь політичний чи юридичний треш. Так коли тоді брехав Рябошапка? Я не знаю, яка його позиція", - заявила Ірина Верещук.

Нагадаємо, раніше Руслан Рябошапка заявляв, що проєкт підозри щодо злочинів колишнього президента Петра Порошенка, який підписала та передала у Генпрокуратуру Ірина Венедіктова, був юридично некваліфікованим і не мав правових перспектив. ASPI news писало, що колишній генеральний прокурор Рябошапка заявив, що фракція "Слуги народу" якщо не остаточно розвалиться, то може фрагментуватися.
Comments

    No results found.