Конституційні ініціативи Зеленського актуальні, - представник президента

Конституційні ініціативи президента України Володимира Зеленського не втратили актуальність. Верховна рада повернеться до розгляду цих законопроєктів, заявив представник президента в Конституційному суді Федір Веніславський в інтерв'ю "РБК-Україна".

Як зазначається, восени минулого року у турборежимі сім президентських законопроєктів про внесення змін до Конституції були подані в КСУ. Однак, значну частину з них розкритикували і повернули.

"Актуальність вони не втратили, однозначно. Верховна Рада звичайно ж повернеться до розгляду цих законопроєктів. Ви знаєте, що є два позитивних висновки КСУ: про скасування адвокатської монополії і про створення дорадчо-консультативних органів парламенту", - сказав Веніславський, відповідаючи на питання коли Рада повернеться до розгляду ініціатив, або вони вже втратили актуальність.

Крім того, Веніславський зазначив, що є ще два висновки з застереженнями і три негативних рішення.

"У цій ситуації команда президента працює над удосконаленням цих проєктів. Я думаю, що вони знову будуть передані на розгляд парламенту і знову направлені в КСУ, але вже з урахуванням попередніх правових висновків", - додав представник.

Нагадаємо, у вересні минулого року до КСУ "на перевірку" надійшли сім законопроєктів. Конституційний суд України розглядав їх на предмет дотримання конституційних норм, які надійшли з Верховної Ради.
Comments

    No results found.