Порошенко перед виборами звертався по допомогу до США, – мемуари Болтона

Петро Порошенко, п'ятий президент України, звертався з проханням до американської влади. Він шукав сприяння та підтримки під час президентської кампанії.

Деталі українсько-американських переговорів стали відомі 26 червня. У книзі Джона Болтона, екс-безпекового радника США, "Кімната, де це сталося" (The Room Where It Happened) опубліковані відповідні дані.

Чиновник прибув вперше до Києва у 2018 році. Він розповів, що в Україні на той час вже вирувала президентська передвиборча кампанія. Відбулася й зустріч з Порошенком.

Болтон розповів, що український політик запропонував більш інтенсивно співпрацювати. Також Порошенко висловився щодо можливого сприяння його президентській кампанії, але у США не розглядали це питання серйозно. Американський радник відмовив: "Я відповів "ні" на прохання про підтримку".

Раніше ASPI news повідомляло, що Кремль прагне зламати єдність між Україною та США. Порошенко закликав українську владу покращити відносини між країнами. Радник президента США Джон Болтон зазначив, що Петро Порошенко просив ввести санкції проти бізнесмена Ігоря Коломойського.
Comments

    No results found.