Конфлікт у Керченській протоці: Трамп вважав, що Україна влаштувала провокацію

Ексрадник президента США Джон Болтон зробив чергове сенсаційне викриття. За даними Болтона, Трамп звинувачував Україну у конфлікті, що стався у Керченській протоці.

Президент США Дональд Трамп вважав, що атака на українські кораблі російськими спецслужбами у Керченській протоці в 2018 році була спланованою провокацією з боку п’ятого президента Петра Порошенка. Про це йдеться у мемуарах Джона Болтона.

Ексрадник розповів, що американський лідер вважав, що саме Україна влаштувала провокацію, адже наближалися президентські вибори. Болтон писав, що Трамп не був зацікавлений будь-що робити у цій ситуації, навіть якщо Росія не мала рації. У своїх мемуарах Болтон цитував розмови Трампа із соратниками, у яких він не приховував своєї думки, що Порошенко спровокував інцидент з політичних міркувань. Зрештою Трамп був змушений зайняти жорстку позицію, адже боявся звинувачень у надто м’якому ставленні до Росії. У цьому його переконала тодішня очільниця місії США в ООН Нікі Гейлі. Тоді ж і виникла заява Трампа про скасування анонсованої  зустрічі з Володимиром Путіним на саміті G20 в Бразилії.

Раніше ASPI news наводило слова Джона Болтона з приводу того, що Держдепартамент США вважав Юлію Тимошенко "проросійським" політиком. Президент США Дональд Трамп емоційно та різко відреагував на слова Болтона про тиск на Україну та назвав його порушником закону.
Comments

    No results found.