"Слуга" Богуцька вирішила засипати Ляшка "коронавірусними" запитами та погрожує прокуратурою

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Пам'ятайте, я недавно публікувала питання, які я відправила санітарному лікарю Ляшко з приводу COVID-19? Питання в основному стосувалися статистичних даних. Тоді він надіслав мені відповідь, що питання дуже глибокі і вимагають більшого часу на підготовку відповідей. Вчора прийшла розгорнута відповідь. У ній було все: про Конституцію, права громадян, місцеві ради, Офісі президента ... Думкою по древу. І жодної конкретної відповіді", – скаржиться депутатка.

Тому нардепка вирішила змінити тактику та відправити 20 запитів, кожен з яких міститиме одне конкретне питання.

"Тепер в одному депутатському запиті я буду формулювати тільки одне конкретне питання. І таких запитів відправлю 20. Одночасно. Двадцять листів. І на кожен вимагатиму відповідь. Таку ж конкретну. В іншому випадку свої питання і відповіді Ляшка передам в прокуратуру", – написала Богуцька та пообіцяла оприлюднити всі відповіді на свої запити.

Нагадаємо, раніше народна депутатка від "Слуги народу" Єлизавета Богуцька написала звернення в Міністерство охорони здоров'я з закликом обґрунтувати температурний скринінг на вході до магазинів.

Дещо раніше Богуцька прийшла на засідання парламенту у "дірявій" масці ручної роботи, яка не створює жодного захисного бар'єру.
Comments

    No results found.