"Узгоджуємо зміни до карти Закарпаття": Як Кулеба потролив зустріч із Сіярто

Про це Кулеба повідомив на своїй сторінці у Facebooл, пише Depo.Закарпаття.

Учора, 25 червня, в Києві під час зустрічі Міністрів закордонних справ України та Угорщини Дмитра Кулеби та Пітера Сіярто внесено фінальні правки до протоколу двосторонньої комісії з економічного співробітництва.

"Узгоджуємо з угорським міністром Szijjártó Péter останні зміни до карти Закарпатської області... Жартую, звісно. Нічого подібного не було і бути в принципі не могло попри усі фейки, якими спамлять людські мізки", – пише Кулеба і додає, що йдеться про домовленості про розвиток торгівлі, інфраструктурні проекти в Закарпатті, відкриття нових пунктів пропуску на кордоні.

"Все, щоб робити нас ще ближчими до країн Євросоюзу, розвиток регіональних програм тощо. Комісія не засідала вже сім років. Угорська делегація стала першою у столиці України з початку карантину. Після років кризи дві важливі країни Центральної Європи майже наново вчаться домовлятися, довіряти одна одній", – пише Кулеба.

Міністр переконаний, що "спільними зусилями ми можемо розблокувати й інші напрямки двостороннього діалогу. Як казав Іштван Сечені: "Все залежить від нас, просто потрібне бажання".

Нагадаємо, що Дмитро Кулеба заперечує плани створити "угорський район" на Закарпатті .
Comments

    No results found.