В Офісі президента платять керівнику апарату Ради, щоб той стежив за Разумковим

Керівник апарату Верховної Ради В’ячеслав Штучний отримує винагороду в Офісі президента за те, що стежить за діями спікера парламенту Дмитра Разумкова. Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на власні джерела.

“Амбіції спікера не дають спокою Офісу президента, тож аби контролювати дії Разумкова, на Банковій призначили “наглядача”, – ідеться в публікації.

Один із впливових депутатів зі “Слуги народу” розповів виданню: “Діма (Разумков. – ред.) якось дізнався, що Штучний “сидить на зарплаті” в ОПУ. Викликає його і каже: “Мені кажуть, що платить Банкова”. А той йому відповідає: “Так. Ви ж мені нічого не пропонуєте, то я і погодився”. Разумков аж присів від такої відвертості. Каже: “Давай заяву”, – але Штучний якось з’їхав”.

За інформацією “Української правди”, президент Володимир Зеленський заборонив Разумкову звільняти главу апарату Ради.

Джерела не відкидають, що конфлікти з Разумковим провокує глава Офісу президента Андрій Єрмак і що “купівля” Штучного не обійшлася без нього. Нібито люди Єрмака непублічно промацують можливість зняття Разумкова з посади спікера. На Банковій багатьом не подобається, що голова Верховної Ради демонструє свою самостійність, розповіли співрозмовники видання.

Періодично ЗМІ повідомляють про нібито конфлікти між Разумковим і Зеленським, а також представниками Офісу президента. Наприкінці лютого “Українська правда” з посиланням на джерела написала, що у спікера відбулася жорстка розмова із Зеленським; він заявив, що не хоче брати на себе негатив від скандалів, у які залучені народні депутати із фракції “Слуга народу”. Президент нібито сказав: “Не подобається – звільняй місце”.
Comments

    No results found.