Представник Зеленського назвав умову відновлення водопостачання Криму

Антон Кориневич, постійний представник президента України в АРК, прокоментував умову запуску води до Криму. Він назвав це питання значним важелем тиску на державу-окупанта.

Водопостачання півострова можливе тільки після його де окупації. Про це 26 червня повідомили у прес-службі Офісі президента.

Росія не залишає спроб отримати дніпровську воду. Москва прагне налагодити водопостачання на півострів. Саме стабільна подача води здатна допомогти агресору ще більше контролювати анексовану українську територію.

Обговорення на цю тему триває тільки серед українських політиків. Суспільство виступало категорично проти такої ініціативи, оскільки дніпровську воду у цьому випадку можуть отримати не тільки українські громадяни, а й російські військові підрозділи, які дислокуються на окупованій території. Росіяни продовжують порушувати міжнародне право ведуть агресивну політику щодо кримськотатарського населення.

Раніше ASPI news повідомляло, що у Верховній Раді прийняли остаточне рішення щодо подачі до Криму прісної води. Україна не розглядає відновлення постачання дніпровської води в окупований Крим.
Comments

    No results found.