Маріупольські підприємці отримають по 250 тис. грн грантової підтримки від міста

Малий бізнес Маріуполя отримає 1,5 млн грн грантової допомоги.Маріупольські підприємці можуть отримати 250 тисяч гривень грантової підтримки від міста, зазначається на сайті Маріупольської міської ради, повідомляє «Бізнес-Схід».

Сьогодні, на сесії міської ради, затвердили локальну програму відбору проєктів мікро-, малих підприємств та ФОП. Завдяки ній підприємці на безповоротній основі отримають можливість залучити фінансування для розвитку своєї справи.

На реалізацію програми в 2020 році передбачено близько 1,5 млн грн. Грантові кошти на одне підприємство складуть 250 тис. грн.

Пріоритетні сфери бізнесу - машинобудування, приладобудування, виготовлення сільськогосподарської продукції, креативні індустрії, енергозберігаючі технології, туризм, спорт і виробництво різних груп товарів.

Для відбору підприємців на участь у проєкті буде створена комісія у складі 19 осіб. У неї увійдуть незалежні експерти, депутати, представники програм міжнародної грантової підтримки, муніципалітету і членів МСБ.

Повноцінний запуск всіх послуг Центру підтримки та розвитку МСБ планується ближче до листопада.
Comments

    No results found.