З початку року поліцейські Донеччини розшукали 202 зниклих дітей

Поліція знайшла всіх неповнолітніх, які зникли в цьому році. Більшість дітей повернули додому у першу добу після отримання повідомлення про зникнення. Результат швидких дій - поліцейські запобігли тяжким наслідкам для дітей, а в одному випадку - врятували дівчинку від самогубства.

Упродовж 4 місяців цього року до поліції Донецької області надійшло 202 повідомлення про зникнення неповнолітніх. Дві найчастіші причини уходу дітей з дому – непорозуміння з рідними та прагнення «самостійного» життя. Сімох дітей довелося шукати два і більше разів.

Місцезнаходження всіх зниклих встановлено. 187 дітей поліцейські повернули додому у першу добу після того, як отримали повідомлення про зникнення. З хлопцями і дівчатами все добре, вони не стали жертвами злочинів та нещасних випадків.

На вулиці, без уваги дорослих діти беззахисні, і щоб не допустити біди, правоохоронці діють максимально швидко. Пошуки ведуться одразу у кількох напрямках: у колі знайомих зниклої дитини, на території (перевіряють пустирі, покинуті будинки, підвали), на транспорті (вокзали, автостанції, зупинки).

14-річну школярку з Маріуполя поліцейські знайшли за кілька годин: за крок від непоправного. Дівчинка готувалася зістрибнути з високовольтної вишки, але співробітники ювенальної превенції знайшли правильні слова і вмовили дитину спуститися.

Часом діти користуються правилами конспірації, щоб їх не знайшли. Так, 16-річна дівчина з Торецька разом з неодноразово судимим хлопцем за місяць подолали близько двох тисяч кілометрів, кочуючи по різних областях країни та орендуючи квартири на вигадані імена. Проте поліція зупинила небезпечну мандрівку ліцеїстки.

Інспектори ювенальної превенції проводять превентивну роботу, застерігають підлітків від дій, які можуть зашкодити їм, а то й зламати долю. Але найкраща запорука безпеки дитини – любляча родина та увага з боку дорослих.

Якщо ви маєте інформацію про дітей, які перебувають самі на вулиці, або про факти недбалого ставлення до маленьких громадян з боку їх рідних, просимо повідомити до поліції.
Comments

    No results found.